SportDog TEK 1.0 Tracking – Pro

16,990.0091,990.00

SportDog TEK 1.0 Tracking je revoluční rádiově řízený gps obojek pro psy. Pomocí TEK 1.0 můžete sledovat aktuální polohu svého psa až do vzdálenost 11 km i v tom nejnáročnějším terénu. Celé zařízení je nabíjecí, ponořitelné do 7,5 metrů a navržené pro ty nejnáročnější podmínky.

Vyčistit
Katalogové číslo: group_373200 Kategorie: ,

Popis

SportDog TEK 1.0 Tracking je nejlepší GPS obojek pro psy s možností dokoupení výcvikového modulu. VSouprava je tvořena dvěma částmi: obojkem s elektronikou (GPS modul, radiový vysílač) a ruční stanicí uživatele (vysílačka). Spojení ruční stanice s obojkem na krku psa je radiové, tj. systémem vysílač – přijímač, bez potřeby použití sítě GSM (pro mobilní telefony). Není tedy třeba SIM karty, neplatí se žádné poplatky za přenos mobilnímu operátorovi ani použití nezávisí na pokrytí signálem GSM. Na displeji ruční stanice se zobrazuje aktuální směr a vzdálenost ke sledovanému psovi (psům) a rovněž jeho rychlost pohybu. Pomocí SportDog TEK 1.0 Tracking  je možné současně sledovat až 12 psů najednou. Zařízení je robustní, odolné a plně vodotěsné a ponořitelné až do 7,5 metrů. SportDog TEK 1.0 Tracking je navržen a přizpůsoben praktickým potřebám práce se psy v terénu. Přikoupením výcvikového modulu lze rozšířit o kombinaci výcvikového obojku a gps obojku.

 

 

 

Dosah obojku

SportDog TEK 1.0 Tracking vám pomůže sledovat Vašeho psa na vzdálenost až 11 km. SportDog TEK 1.0 je speciálně navržen pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách (les, terén) a nedochází u něj ke ztrátě signálu jako u jiných typů GPS. 

 

Funkce GPS

SportDog TEK 1.0 Tracking funguje na principiu GPS, bez použití GSM sítě a nutnosti sim karty. Na vysílačce vidíte neustále aktuální polohu psa do vzdálenosti až 11 km.

 

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka u SportDog TEK 1.0 Tracking je osazena dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 1900mAh a přijímač 1250mAh. Obojek i vysílačku nabijete pomocí duální nabíječky během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka i přijímač v provozu až několik dní.

 

Vodotěsnost 

SportDog TEK 1.0 Tracking disponuje technologií DryTek, díky tomu je vysílačka i přijímač plně vodotěsný a ponořitelný až do 7,5 metrů. SportDog TEK 1.0 Tracking je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). 

 

Počet psů 

SportDog TEK 1.0 Tracking je možné použít pro sledování a výcvik více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik a sledování  až 12 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Displej 

SportDog TEK 1.0 Tracking má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat a sledovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele – vzdálenost psa od vás, jeho rychlost pohybu, typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie atd.

 

Délka obojku

SportDog TEK 1.0 Tracking má velmi pevný a kvalitní pogumovaný obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 6cm, výšku 12cm, hloubku 3cm a její váha je 187 gramů. Přijímač má šířku 9,3cm, výšku 2,7cm, hloubku 3,5cm a jeho váha je 230gramů. 

 

Další informace

druh

1 psa, 10 psů, 11 psů, 12 psů, 2 psy, 3 psy, 4 psy, 5 psů, 6 psů, 7 psů, 8 psů, 9 psů