Reedog MX-1200 Sport No Bark – Pro

5,990.009,480.00

Reedog MX-1200 Sport No Bark je elektronický výcvikový obojek s funkcí zvuk, vibrace, impulz, LED světlo, a navíc i protištěkací mód.  Na vzdálenost až 1200 m lze cvičit 3 psy pomocí jediné vysílačky. Zřízení je nabíjecí a vodotěsné. 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: group_254104 Kategorie:

Popis

Reedog MX-1200 Sport No Bark je nový profesionální výcvikový obojek s mnoha funkcemi a dosahem až 1200 metrů. Jedná se o exkluzivní a velmi propracovaný výcvikový systém pro psy všech plemen (od 5 do 100kg), který nabízí funkce : zvuk, vibrace, impuls, protištěkací mód a LED světlo. Obojek lze rozšířit až pro výcvik 3 psů najednou, je plně vodotěsný a nabíjecí.

Výcvikový obojek Reedog MX-1200 Sport No Bark disponuje funkcí AutoMemory, která ukládá vaše poslední nastavení zvlášť pro každého psa.

DryDog technologie zajišťuje obojku jedinečnou výbavu nejen do nepříznivého počasí, ale i pro krátkodobé ponoření do max 21 m.

Jak vysílačka, tak přijímač jsou dobíjecí a díky systému rycholdobíjení Quick Charge potrvá plné dobití jen kolem 2 hodin.

Nick & Continual označuje 2 typy korekce impulzem, momentální a kontinuální – tzv. krátký a dlouhý impulz. Dlouhý impulz se vyznačuje trváním po celou dobu stisku tlačítka (max však 8 vteřin) a jeho použití je do jednorázových kritických situací, když pes např. utíká za zvěří a nereaguje na povely nebo na běžnou intenzitu korekce.

Model Reedog MX-1200 Sport No Bark patří mezi několik málo výcvikových obojků, které kromě režimu pro výcvik nabízejí také limitování štěkotu psa. Slouží tedy i jako protištěkací obojek.

 

 

Hlavní funkce obojku

 • Dosah až 1200 metrů v otevřeném prostředí
 • Ovládání až 3 psů pomocí jedné vysílačky
 • 10 úrovní kontinuálních a momentálních impulsů
 • 10 úrovní vibrací
 • Pro každou funkci tlačítko zvlášť – zajištěné jednoduché a pohotové ovládání
 • Dvě tlačítka “+” a “-” pro nastavení síly impulzů a vibrací.
 • 3 tlačítka pro výběr psa, pro každého psa jedno tlačítko
 • Podsvícený LCD displej s ukazatelem síly impulzů, funkcí i daného psa.
 • Dual Chrager – duální nabíječka pro nabíjení přijímače i vysílačky najednou.
 • AutoMemory – obojek si pamatuje nastavené funkce, pokud přepnete na jiného psa, budete mít uložené nastavení pro daného psa
 • NoBark – protištěkací mód, který můžete sami aktivovat. Poté funguje jako protištěkací obojek
 • DryDog technolgie – Vodotěsný obojek i vysílačka, pes se může s obojkem ponořit až do hloubky 2 metrů.
 • QuickChargerychlonabíjení obojků i vysílačky. Oboje zařízení se nabije během 2 hodin.
 • Nick & Continual – krátký a dlouhý impuls
 • Vysoce svítivé LED světlo na přijímači, viditelnost psa v noci na vzdálenost 200 až 300 metrů.
 • Výrobek od České značky!

 

 

Typ korekce 

Výcvikový obojek Reedog MX-1200 Sport disponuje funkcí zvuk, vibrace a impuls. Síla impulsů a vibrací je nastavitelná v 10ti úrovních a disponuje kontunuálním a momentálním impulsem.

 

Protištěkací mód

Obojky Reedog No Bark jako jedny z mála na světě disponují automatickým inteligentním protištěkacím módem (kombinace výcvikového a protištěkacího obojku v jednom). Díky protištěkacímu módu můžete jednoduše zamezit nežádoucímu štěkání vašeho psa. Tuto funkci si můžete aktivovat a deaktivovat dle vaší potřeby.

 

Dosah obojku

Reedog MX-1200 Sport vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1200 metrů. Tento dosah je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Reedog MX-1200 Sport je ideální volbou pro použití ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

  

Baterie a nabíjení

Vysílačka u Reedog MX-1200 Sport je osazena dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 545mAh a přijímač 650mAh. Vysílačka i přijímač disponují technologií QuickCharge, díky které se nabijí během 2 hodin.

  

Počet psů 

Reedog MX-1200 Sport je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí spodních tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy. Díky technologi AutoMemory, budete mít uložené nastavení pro daného psa.

 

Displej 

Reedog MX-1200 Sport má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i v noci. Na displeji vídíte ukazatele – sílu impulzů, sílu vibrací a ID daného psa.

 

Vodotěsnost 

Reedog MX-1200 Sport disponuje technologí DryDog, která zajištuje maximální ochrana proti vniknutí vody. Obojek je tak plně vodotěsný a krátkodobě ponořitelný až do 2 metrů, ale není určen pro plavání. Není Vysílačka je pogumovaná a vodotěsná, nevadí jí běžný déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít ponoření do vody. 

  

Délka obojku

Reedog MX-1200 Sport má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 75cm. Je tak vhodný pro nejmenší i největší plemena psů.

 
Váha a rozměry

Vysílačka má výšku 13.3cm, šířku 5.5cm, hloubku 2.9cm a její váha je 89 gramů. Přijímač má šířku 7.5cm, výšku 4.1cm a hloubku 4.1cm a jeho váha je 80 gramů. 

 

 

Další informace

druh

1 psa, 2 psy