Protištěkací obojek E-collar BL100

3,190.00

Popis

Velmi dobře zpracovaný a efektivní protištěkací obojek, který je použitelný jak pro malá plemena, tak pro větší tvrdohlavé psy. Je vybaven „samoučící“ technologií, a je díky tomu schopen rozpoznat, jaká síla impulzu je pro zamezení štěkotu optimální. Na vetšinu psů zabírá po 15ti minutách používání. 

 

 

Detekce štěkání

Protištěkací obojek ECollar BL100 disponuje velmi propracovanou technologií pro detekci štěkání a vylepšeným seznorem, který viditelně vystupuje z konstrukce a přiléhá ke krku psa. Senzor je izolován od konstrukce a nehrozí tedy spuštění ani v případě, že se pes obojkem o něco otře. 

 

Typ korekce 

ECollar BL100 využívá jako korekci štěkotu elektrostatický impuls, který je možné buď úplně vypnout (a ponechat pouze upozornění v podobě pípání), nastavit napevno ve čtyřech úrovních, a nebo nechat nastavení síly impulzu na samotném zařízení. BL100 pozná, jaká síla impulzu vede k zastavení štěkotu. Impulzu vždy předchází varování v podobě pípnutí.

 


Nastavení obojku

Obojek disponuje 4mi úrovněmi elektrostatického impulzu, pouze pípnutí a nebo automatické nastavení síly impulzu, které je velmi efektivní a šetrné vůči psovi.

 

Baterie a nabíjení

Obojek proti štěkání BL100 je vybaven lithiovým akumulátorem, který se nabije za 2 hodiny a vydrží 2-7 dnů v závislosti na využití.

 

Vodotěsnost 

BL100 je plně vodotěsný a ponořitelný. 

 

 

Plemeno 

E-collar BL100 je určený pro jakéhokoliv psa s váhou od 3,6 kg. Vzhledem ke spuštění je však tento obojek vhodnější pro malé, střední a velké psy.

 

 

Délka obojku

Obojek proti štěkání BL100 má velmi kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 78cm. Obojek je snadno vyměnitelný za kratší, nebo delší.

 


Váha a rozměry

ECollar BL100 má rozměry 5cm x 3,6cm x 2,8cm a váží 53 gramů.

 

 

Další informace

weight

53 g

size

Pro střední psy, Pro velké psy

color

Černá

power_type

nabíjecí