PetSafe PBC19-10765 – obojek proti štěkání

1,791.00

Není skladem

Katalogové číslo: 736576 Kategorie: , ,

Popis

Obojek proti štěkání PetSafe je univerzální obojek určený pro všechny velikosti psů a především pro hodně temperamentní psy, který využívá k zamezení štěkání elektostatickou korekci. Obojek detekuje štěkání pomocí vibračního senzoru. Obojek je aktivován vibracemi a při prvním zaštěkání vydá první varovný zvukový signál, po kterém ihned následuje korekce pomocí impulzu. Pokud pes opětovně zaštěká, obojek vyšle elektrostatický impulz, který stupňuje pokud pes nepřestává štěkat. Pokud pes nezaštěká do 30 sekund, jednotka nastavení se vynuluje. Pokud pes zaštěká více než 15x během 50 sekund, jednotka se automaticky vypne na 3 minuty. Obojek není vhodný pro psy, kteří kromě štěkání i vyjí. V takovém případě doporučujeme např. Petrainer PET852.

 

Detekce štěkání

Obojek proti štěkání PetSafe detekuje štěkání pomocí vibračního senzoru. Pokud tedy pejsek začne štěkat, obojek se spustí. Vzhledem k detekci pomocí vibrací, nedoporučujeme obojek pro vytí. 

 

Typ korekce 

Obojek proti štěkání PetSafe využívá vibrace a statickou korekci na eliminaci štěkání, která je nejefektivnější dostupná na trhu. Korekce si má získat pozornost pejska, ne mu jakýmkoliv způsobem škodit jestli ho trestat. Obojek disponuje 6 úrovni korekce, která se postupně zvyšuje.

 

Baterie a nabíjení

Obojek používá 6V baterku (RFA-67D) – speciální PetSafe baterka, která standardně vydrží od 3-6 měsíců avšak na začátku užívání obojku třeba počítat s její zvýšenou zatížením (pes bude často obojek „testovat“) a tak baterka může vydržet pouze několik týdnů. V balení 1ks baterky RFA-67D.

 

Vodotěsnost 

Obojek proti štěkání PetSafe je vodotěsný, ne však ponořitelný. Nevadí mu běžný déšt, sníh či bahno. Pejsek mi se s ním však neměl potápět. 

 

 

Plemeno 

PetSafe obojek proti štěkání má malý a lehký přijímač, takže je ideální i pro menší plemena psů. Tento obojek doporučujeme pro všechny psy s váhou od 5kg. 

 

 

Délka obojku

Obojek proti štěkání PetSafe má velmi pevný a kvalitní obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 15,5 až do 70 cm. 

 


Váha a rozměry

PetSafe má velmi malý, lehký a ergonomicky tvarovaný obojek. Přijímač obojku váží 42,5 gramu. 

 

 

Další informace

weight

42,5 g

size

Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

color

Černá

power_type

na baterie