PetSafe obojek proti štěkání

2,990.00

Katalogové číslo: 1901745 Kategorie: ,

Popis

Protištěkací obojek Petsafe je navržen tak, aby pomohl zastavit nepříjemné štěkání a kňučení pomocí sprejové korekce. Je skvělý pro venkovní i vnitřní použití a je vhodný pro všechny velikosti a plemena psů nad 3,6 kg. Obojek detekuje štěkání pomocí kombinace senzoru vibrací hlasivek a mikrofonu, čímž eliminuje riziko náhodného spuštění. Protištěkací obojek Petsafe se aktivuje pouze v případě zaznamená-li vibrace hlasivek a zároveň zvuk štěkání, po aktivaci obojku dojde ke sprejové korekci což pomáhá zastavit nechtěné chování psa, náplň vydrží 30-40 spuštění. Obojek disponuje bezpečnostní pojistkou, která obojek na minutu deaktivuje, pokud pes zaštěká více než 15x do 3 minut. Obojek je osazen dobíjecí baterií, která se dobíjí pomocí USB kabelu ( součástí balení). Baterie se nabije za 4-5 hodin a v provozu výdrží 2-3 dny v závislosti na použití.  Obojek je vodotěsný, ne však ponořitelný. 

 

 

Detekce štěkání 

Obojek proti štěkání Petsafe využívá k detekci kombinaci zvuku a vibrace hlasivek, což zabrání náhodnému spouštění okolními zvuky, nebo štěkotu cízího psa. 

 

Typ korekce 

Obojek proti štěkání Petsafe využívá k zamezení štěkání korekci pomocí spreje. Tato korekce je velmi šetrná ale přesto velmi účinná. Sprej vydrží 30-40 vystříknutí. V balení naleznete 2 druhy náplní (bez vůně a Cintronella), snadno tak zjistíte, který na vašeho psa lépe zabírá. 

 

Baterie a nabíjení

 Protištěkací obojek Petsafe je dodáván s USB kabelem pro nabíjení a průměrnou výdrží baterie 2-3 dny v závislosti na četnosti použití. Doba nabíjení je 4-5 hodin. Indikátor stavu vybité baterie. 

 

Vodotěsnost

Protištěkací obojek PetSafe je vodotěsný, ne však ponořitelny. Nevadí mu déšť, sníh, ale pejsek by se s ním neměl koupat. 

 

Délka obojku

Obojek proti štěkání Petsafe má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná pro obvod krku až do 68 cm. 

 

Váha a rozměry

 Obojek proti štěkání Petsafe disponuje rozměry: 5 cm x 3,5 cm x 2,8 cm (šířka, výška, hloubka) a váhou obojku je 107 g.

 

 

 

Další informace

weight

107 g

power_type

nabíjecí