PetSafe Little Dog

2,791.00

Není skladem

Katalogové číslo: 736691 Kategorie: , ,

Popis

Sprejový protištěkací obojek PetSafe Little Dog je 2. nejmenší protištěkací obojek na světě s váhou pouhých 25 gramů. Jedná se o ideální volbu pro čivavy, maltézáky, bišonky a další nejmenší plemena. Obojek detekuje štěkání pomocí duální technologie Perfect Bark™, která kombinuje senzor vibrací a mikrofon. Protištěkací obojek se aktivuje pouze v případě zaznamená-li vibrace hrtanu a zároveň zvuk štěkání, po aktivaci obojku dojde ke sprejové korekci. Tímto jsou téměř naprosto minimalizovány případy falešného spuštění obojku. Díky této funkci je obojek vhodný i do , kde je více psů. Obojek nemůže být žádným způsobem olivňován ostatními psy.  Vhodné od 2,7 kg do 26 kg.

Perfect Bark™ – duální detekce nadměrného štěkání pomocí sensoru vibrací a mikrofonu. Tato technologie zaručuje, že se obojek aktivuje a vydá korekci pouze tehdy, pokud zaznamená vibrace z hlasivek a zároveň zvuk při štěkání

 

 

Detekce štěkání

PetSafe Little Dog je spouštěn chvěním kůže na krku při štěkání. Z principu funkce vyplývá, že přístroj reaguje výhradně jen na štěkání psa, který jej má na krku, takže je vyloučeno, aby byl uveden do chodu štěkotem cizího psa. 

 

Typ korekce 

PetSafe Little Dog je sprejový obojek, který při štěkání nevysílá korekci pomocí impulzu, ale vystříkne psovy sprej na čumák. Sprej je pro psa nepříjemný. Účinnost spreje je velmi efektivní a zabrání rychle psovy ve štěkání. Korekce pomocí spreje nemusí však fungovat na všechny psy, je však druhou nejúčinnější korekcí po korekci impulzem. Náplň vydrží 30-40 spuštění (v případě zapůjčení je nutné sprej uhradit).

 

Baterie a nabíjení

Obojek PetSafe Little Dog využívá pro napájení vyměnitelnou 6V baterii RFA188. Výdrž obojku v provozu se pohybuje řádově okolo 3 6 měsíců. Především záleží na tom, zda obojek vypínáte při nepoužívání (vyndáte baterii) nebo ne.

 

Vodotěsnost 

Protištěkací obojek PetSafe Little Dog je vodotěsný, ne však ponořitelny. Nevadí mu déšť, sníh, ale pejsek by se s ním neměl koupat. 

 

Plemeno 

Obojek PetSafe Little Dog doporučujeme hlavně pro čivavy, yorkšíry, krysaříky, maltézáky, boloňáky a další malá plemena psů. Lze použít i pro střední a velká plemena, ale na ty nemusí být tak účinný, především kvůli malému přijímači, z kterého by sprej mohl vystříknout ne přímo na čumák.

 

Délka obojku

PetSafe Little Dog má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná až do 50 cm. 

 


Váha a rozměry

PetSafe Little Dog má malý a lehký obojek, který je velmi dobře tvarovaný. 

 

 

 

Další informace

size

Pro malé psy, Pro střední psy

color

Černá

power_type

na baterie