PetSafe Little Dog Deluxe

2,990.00

Není skladem

Popis

Obojek proti štěkání PetSafe Little Dog Deluxe je speciální obojek určený hlavně pro nejmenší a malá plemena psů s váhou od 3,6kg do 18kg. Využívá k zamezení štěkání statickou korekci v 10-ti úrovních. Protištěkací obojek se aktivuje pouze v případě zaznamená-li vibrace hrtanu a zároveň zvuk štěkání. Tímto jsou naprosto minimalizovány případy falešného spuštění obojku. Tato funkce zajistí pohodlné užívání obojků i v domácnostech s vícero psy. Software „Temperament learning“ sleduje, která úroveň korekce je pro psa ideální, aby se zamezilo jeho nadměrnému štěkání. Obojek je vhodný svým nastavením pro malá plemena, ale i pro velké a temperamentní psy.

PerfectBark ™ technologie představuje duální detekci, která kombinuje vibrace a mikrofon pro eliminaci falešných spouštěcích signálů. Tato exkluzivní technologie zaručuje, že se obojek aktivuje a vydá korekci pouze v případě pokud zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk při štěkání / vytí. Tento způsob detekce je vhodný zejména pokud pes nejen štěká ale i vyje. Někdy je možné, že pokud pes vyje a neštěká, klasický obojek nedokáže efektivně detekovat pouze vibraci hlasivek, a tak se aktivovat, tzn. vyslat korekci. 

Technologie Temperament Learning  umožňuje, aby se obojek automaticky přizpůsobil temperamentu psa a vysílal korekce co nejúčinněji. Obojek si jednoduše zapamatuje, jak silná úroveň korekce je nutná pro daného psa, aby přestal štěkat. Při další aktivaci obojku štěkáním psa se obojek spustí přímo na této úrovni, nebo o úroveň níže. Takový trénink je nejúčinnější.

 

Typ korekce 

PetSafe Little Dog využívá k zamezení štěkání korekci pomocí zvuku a elektrostatického impulzu, který si můžete nastavit v 10 úrovních. Po prvním štěkání obojek vyšle zvukové upozornění, které je následované impulzem. Při dalším štěkání se korekce zvyšuje až na 10tou úroveň.  

 

Baterie a nabíjení

PetSafe Little Dog obojek používá speciální PetSafe baterku RFA-188. Baterka většinou vydrží 3-6 měsíců, avšak na začátku užívání obojku se může baterka vybít dříve, dle frekvence užívání (trénink trvá 3-14 dní – po tomto časovm úseku byste již měli zaznamenat výrazné omezení štěkání) UPOZORNĚNÍ: pokud obojek nepoužíváte, otočte baterku do pozice vypnutí, aby se zbytečně nevybíjela.

 

Vodotěsnost 

PetSafe Little Dog je voděodolný, ne však ponořitelný. 

 

 

 
Délka obojku

PetSafe Little Dog má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 40 cm. 

 

 

Váha a rozměry

Přijímač váží 23 gramů. Nejmenší obojek ve své kategorii. 

 

 

 

Další informace

weight

23 g

size

Pro malé psy, Pro střední psy

color

Černá

power_type

na baterie