PetSafe Big Dog sprejový

3,190.00

Katalogové číslo: 736718 Kategorie: , ,

Popis

Protištěkací obojek PetSafe sprejový od amerického výrobce PetSafe je vhodný pro psy od hmotnosti 18 kg. Obojek detekuje štěkání pomocí duální technologie Perfect Bark™, která kombinuje senzor vibrací a mikrofonu. Protištěkací obojek se aktivuje pouze v případě zaznamená-li vibrace hrtanu a zároveň zvuk štěkání, po aktivaci obojku dojde ke sprejové korekci. Tímto jsou téměř naprosto minimalizovány případy falešného spuštění obojku. Díky této funkci je obojek vhodný i do domácností , kde je více psů. Obojek nemůže být žádným způsobem olivňován ostatními psy. Systém obsahuje software „Temperament learning„, který sleduje která úroveň korekce je pro psa ideální, aby se zamezilo jeho nadměrnému štěkání, případně se tato vlastnost psa eliminovala. Obojek je tedy vhodný svým nastavením oprovdu pro malá plemena a zároveň i pro velké a temperativní psy.

Perfect Bark™ – duální detekce nadměrného štěkání pomocí sensoru vibrací a mikrofonu. Tato technologie zaručuje, že se obojek aktivuje a vydá korekci pouze tehdy, pokud zaznamená vibrace z hlasivek a zároveň zvuk při štěkání

Temperament learning – tato technologie umožňuje obojku, aby se přizpůsobil temperamentu psa a zaručil tak co nejméně, ale zároveň co nejúčinějších korekcí. Obojek si zapamatuje sílu korekce která je nejčastěji potřeba k zamezení štěkotu psa. Při následné aktivaci se obojek spustí na této, případně o stupeň nížší úroni korekce.

 

Typ korekce 

PetSafe Big Dog sprejový využívá k zamezení štěkání korekci pomocí spreju. Tato korekce je velmi šetrná ale přesto velmi účinná. Sprej vydrží 30-40 vystříknutí. V případě zapůjčení obojku je nutné sprej uhradit. 

 

Baterie a nabíjení

PetSafe Big Dog sprejový je napájen 6V baterii RFA-188, která vydrží fungovat 3 až 6 měsíců. Záleží vždy na četnosti použití. Indikátor stavu vybité baterie. 

 

Vodotěsnost 

PetSafe Big Dog sprejový je vodotěsný, ne však ponořitelný. 

 

 
Délka obojku

PetSafe Big Dog sprejový má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm. 

 

 

Další informace

size

Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

color

Černá

power_type

na baterie