Patpet 310 – Pro

2,891.004,780.00

Elektronický výcvikový obojek Patpet 310 s korekcemi zvuk, vibrace a 16 úrovní impulzu vám umožní cvičit 1 – 2 psy zároveň, na vzdálenost do 300 m. Zařízení je vodotěsné do deště a jednoduše se ovládá díky tlačítkům pro každou funkci zvlášť. Moderní technologie plovoucích kódů, zamezí rušení signálu elektronikou z okolí. 

Vyčistit
Katalogové číslo: group_547959 Kategorie:

Popis

Elektronický výcvikový obojek Patpet 310 s korekcemi zvuk, vibrace, 16 úrovní impulzu vám umožní cvičit 1 – 2 psy zároveň na vzdálenost do 300 m. Zařízení je vodotěsné do deště a jednoduše se ovládá díky tlačítkům pro každou funkci zvlášť. Moderní technologie plovoucích kódů, zamezí rušení signálu elektronikou z okolí. 

Hlavní funkce:

 • 3 druhy korekcí: zvuk, nastavitelné vibrace (8 úrovní) a impulz (16 úrovní)
 • Dosah pro výcvik max 300 m
 • Možnost rozšíření funkcí pro 2 psy
 • Ergonomický tvar vysílačky i přijímače
 • Impulz lze nastavit v 16ti úrovních
 • Tlačítka pro každou funkci zvlášť
 • Vodotěsná výbava do deště
 • Ochrana proti rušení signálu
 • Podsvícený displej
 • Tlačítka s protiskluzovou úpravou
 • Designový přijímač

 

Výcvikový obojek Patpet 310 má základní funkce s vysokou podporou

Výcvikový obojek Patpet 310 je novým modelem značky Patpet s dosahem funkcí 300 m a možností trénovat 2 psy pomocí jediné vysílačky. Základní dosah max 300 m je ideální pro výcvik v domácím prostředí nebo v místě bez členitého terénu. Zdaleka však nejde v celkovém součtu jen o základní parametry pro výcvikový obojek. Model nabízí ochranu do deště, protiskluzová tlačítka pro každou funkci zvlášť a vhodné pro základní výcvik pas. Moderní technologii plovoucích kódů navíc specifikuje signál obojku tak, aby ho nepřerušilo jiné elektronické zařízení v blízkosti.

 

Pohodlný úchop a jednoduché zacházení vystihují vysílačku PatPet 310

Ergonomický tvar vysílače zajistí, že skvěle padne do dlaně a vy ho tak bez problému celý skryjete v ruce. Pohodlné zacházení umožňují výrazná a barevně odlišená tlačítka, která při úchopu vysílače spadají přesně pod vaše prsty. Povrch pogumovaných tlačítek je strukturovaný kvůli protiskluzové úpravě a pohodlnému přepínání. Tlačítka jsou oddělena zvlášť pro výběr psa, korekce zvuk, vibrace a impulz. Z boku vysílače pak snadno nahmatáte tlačítka „+“ a „-“ pro regulování síly impulzu. Na podsvíceném displeji se objeví pes, stav baterie a zvolená úroveň korekcí. Obojek se vyznačuje jednoduchostí zacházení a s funkcí rychlodobíjení ho postačí připojit ke zdroji na pouhé 2 h. Provoz zajišťují 2 Li-ion baterie, přiložené v balení.

Elektronický obojek Patpet 310 nabídne nastavitelné korekce a ochranu do vody!

Se škálou impulzů v 16ti úrovních můžete trénovat psy s váhou do 60 kg a nebude problém najít odpovídající hladinu pro citlivější i temperamentní psy. Kromě toho můžete nastavit také vibrace, a to na škále 1 – 8 úrovní. Vibrační nebo tónové signály můžete použít jako signál pro pochválení psa nebo upozornění před nadcházející korekcí impulzem. Pro pochvalu lze používat i správně nastavený impulz. Tento výcvikový obojek vám umožní nastavit vhodnou kombinaci pro vašeho psa. Tlačítka vydávají tón, který lze jednoduše přepnout do tichého režimu.

 

Patpet 310 jistě potěší také vodotěsnou výbavou, která umožní zařízení bez problému použít i v nepříznivém počasí. A nejen to, s přijímačem na obojku se pejsek může ponořit nebo si i zaplavat. Maximální hloubka pro ponoření činí 2 m.

 

 

Typ korekce

Model obojku Patpet 310 nabízí 3 typy varovných signálů – korekcí: zvuk, vibrace a impulz. Vibrace umožňují nastavení v 8mi stupních a 16 úrovní pro impulz

 

Dosah obojku

Obojek je  dosahem 300 m vhodný pro výcvik v domácím prostředí a málo členitém terénu. Vzdálenost je vždy měřená v laboratorních podmínkách a v praxi proto dosah o něco klesá, zvláště vlivem prostředí. Dosah  vám bude vyhovovat v běžných podmínkách např. na zahradě.

 

Baterie a nabíjení

2 ks Li-ion baterií  jsou součástí balení. Jejich nabití potrvá díky funkci rychlodobíjení pouhé 2 hodiny.

 

Vodotěsnost

Přijímač obojku je vybaven vodotěsnými vlastnosti. Váš pes může proběhnout kaluží, nevadí zapršení nebo sníh. S obojkem si pejsek může dokonce zaplavat, ale jen do hloubky max 2 m.

 

Počet psů

Při dokoupení jednoho přijímače lze s výcvikovým obojkem Patpet 310 trénovat až 2 psy zároveň, pomocí jedné vysílačky.

 

Displej

Vysílačka má zabudovaný podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, vibrací, zvoleného psa a stavu baterie. 

 

Délka obojku

Řemínek je z nylonu s možností nastavení pro objem krku 23 – 56 cm.

 

 

Patpet 310 je výcvikové zařízení pro trénink psů pokročilými i začínajícími chovateli. Nabídka korekcí vám umožňuje volnou ruku při nalezení správné funkce pro vašeho psa a vodotěsné vlastnosti vás nezradí ani ve vodě. Plovoucí kódy proti rušení signálem z jiných zařízení jsou perličkou modelu se základním dosahem a pohodlným ovládáním.

Další informace

druh

1 psa, 2 psy