Obojek proti štěkání Petsafe Deluxe

3,190.00

Není skladem

Katalogové číslo: 736719 Kategorie: , ,

Popis

Obojek proti štěkání PetSafe Deluxe je univerzální obojek určený pro všechny velikosti psů, který využívá k zamezení štěkání statickou korekci. Obojek je aktivován pomocí duální detekce štěkání Perfect Bark ™, která kombinuje vibrace a mikrofon. Obojek se aktivuje  pokud zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk štěkání / vytí zároveň. 

Při prvním zaštěkání vydá obojek varovný zvukový signál. Při dalším štěkání pokračuje obojek statickou signalizací. Intenzita varovných signálů postupně vzrůstá. Jednotka resetuje své nastavení každých 30 sekund bez zaštěkání. Pokud pes zaštěká více než 15x během 50 sekund, pojistka obojek na 3 minuty vypnePerfectBark ™ technologie zajistí duální detekci štěkání, která kombinuje vibraci a mikrofon a zabrání falešné detekci. Tato exkluzivní technologie zaručuje, že obojek vydá korekci pouze v případě, že zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk při štěkání / vytí. Tento způsob detekce je vhodný zejména pokud pes nejen štěká, ale i vyje. 

 

 

Detekce štěkání

Obojek proti štěkání PetSafe Deluxe využívá pro detekci štěkání funkci Perfect Bark ™, která detekuje vibrace hlasivek a zvuk štěkání. Obojek se aktivuje a vydá korekci pouze v případě pokud zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk při štěkání/vytí. 

 

Typ korekce 

PetSafe Deluxe obojek využívá statickou korekci proeliminaci štěkání, která je nejefektivnější korekcí dostupnou na trhu. Obojek Deluxe má 3 základní úrovně nastavení korekce, z nichž každá má ještě možnost 6 úrovní nastavení statické korekce. Obojek se tak dá velmi dobře přizpůsobit temperamentu a váze psa. Majitel nastaví základní úroveň (1, 2 nebo 3). Když pes začne štěkat, obojek začne postupně vysílat korekci od úrovně 1-6 v zadané úrovni.

 

Baterie a nabíjení

Obojek PetSafe Deluxe používá 6V baterku (RFA-67D) – speciální PetSafe baterka, která standardně vydrží od 3-6 měsíců avšak na začátku užívání obojku třeba počítat s její zvýšenou zatížením (pes bude často obojek „testovat“) a tak baterka může vydržet pouze několik týdnů . V balení se  nachází 1ks baterie RFA-67D.

 

Vodotěsnost 

PetSafe Deluxe je voděodolný, ne však ponořitelný. Nevadí mu déšť, sníh nebo bahno. Pejsek by se s ním však neměl potápět. 

 

 

Plemeno 

PetSafe má malý přijímač, takže je ideální i pro menší plemena psů. Tento obojek doporučujeme pro všechny psy s váhou od 3,6 do 90kg

 

 

Délka obojku

PetSafe Deluxe má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 71 cm

 


Váha a rozměry

Obojek proti štěkání PetSafe Deluxe váží 62,4 gramů

 

 

 

Další informace

weight

62,4 g

size

Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

color

Černá

power_type

na baterie