Obojek proti štěkání Garmin BarkLimiter 2VT

2,990.00

Katalogové číslo: 1528690 Kategorie: , ,

Popis

Protištěkací obojek v moderním designu od světové značky Garmin redukuje nežádoucí štěkání psa pomocí zvuku a vibrací. Malé vodotěsné zařízení na obojku detekuje štěkání pomocí záchvěvu hlasivek, a vylučuje tak falešné spuštění obojku štěkotem okolních psů. Jedinečné řešení umožní kontrolovat obojek dálkově, přes mobilní aplikaci Garmin Canine!

Limitujte štěkání psa dálkově, s aplikací!

 

Unikátní moderní řešení obojku proti štěkání vám umožní ovládat zařízení na dálku, přes mobilní aplikaci ve vašem smartphone. Oproti běžným modelům s jednotkou Garmine 2VT pohotově zajistíte i neočekávané situace, protože nastavení snadno změníte, i když je od vás pes vzdálen.

Kromě toho pro vás mobilní aplikace uloží statistiku četnosti spuštění korekcí i samotného štěkání. Sledováním statistiky zjistíte nejen kolikrát váš pejsek přes den poštěkával, ale také jasně uvidíte, kolikrát bylo štěkání natolik silné, že je obojek korigoval. S funkcí přehledu štěkání vám Garmine nabízí o poznání vyšší chovatelský standard. Celodenní přehled je nedocenitelný pro váš obrázek o příčinách a chování vašeho čtyřnohého kamaráda.

 

Omezit štěkání psa jednoduše a efektivně

 

Kompaktní, přesto malá jednotka dopřeje pohodlí při nošení psům všech velikostí. Pro citlivějšího chlupáče zkuste model Garmin 2 VT, kde můžete kombinovat korekce zvukem a vibrací, nebo využít každou zvlášť. V případě, že je váš psí mazel tvrdohlavější povaha, můžete využit model obojku Garmin Bark Limiter 2, který nabízí navíc i korekci elektrostatickým impulzem. 

Štěkání vašeho psa rozpozná jednotka pomocí záchvěvů hlasivek vašeho psa. Žádné cizí štěkání nebo hluky v okolí už nespustí nevyžádanou korekci.

Protištěkací jednotku Garmin 2VT po zakoupení již nemusíte nijak nastavovat. Použití je naprosto jednoduché: Vybalit z krabice a spustit! Nic vás nezdržuje, máte jistotu správného spuštění a soustředíte se pouze na výchovu a volbu korekcí. Na zařízení si tak pohodlně a bez nejistoty zvykáte.

 

 

Zařízení funguje na dobíjecí Li-ion baterii, která setrvá v provozu až 30 dní v závislosti na způsobu a četnosti užívání. Všestranné využití obojku doma i do nepohody v dešti zabezpečí vodotěsné vlastnosti zařízení.

 

 Detekce štěkání

Obojek proti štěkání Garmin 2VT rozlišuje štěkání na základě záchvěvů hlasivek psa. Spouštěčem korekcí jsou tedy záchvěvy na krku vašeho psa v momentě, kdy štěká. Díky tomu není možné, aby došlo k falešnému spuštění obojku štěkáním cizích psů z blízkého okolí.

 

Typ korekce

Obojek využívá ke korekci zvukový signál a vibrace. Oba druhy korekcí lze vzájemně kombinovat, nebo používat samostatně. Kombinace vám umožní nalézt nastavení, které bude účinkovat právě na vašeho pejska.

 

 

Nastavení obojku 

Zařízení se díky malým rozměrům a nízké hmotnosti hodí pro všechny velikosti pejsků, bez ohledu na délku obojků. Podstatná je šířka řemínku 19 mm. Balení obsahuje 1 ks. 

 

 

Baterie a nabíjení

Zřízení využívá pro napájení dobíjecí akumulátor Li-ion s výdrží v provozu až 30 dní. Výdrž je měřena v ideálních podmínkách, v praxi dochází k odchýlení v závislosti na četnosti a způsobu použití jednotky. 

 

 

Vodotěsnost

Garmin 2VT je vybaven vodotěsnými vlastnostmi do deštivého počasí. Hodí se proto i k venkovnímu použití.

 

 

 Plemeno

Obojek je vhodný pro všechny velikosti  psů

 

 

Délka obojku

Jednotku proti štěkání pohodlně nasadíte na řemínek s šířkou 19 mm, který je zároveň součástí balení.

 

 

 Váha a rozměry

 S celkovou váhou jednotky pouhých 32 g a malými rozměry 70 x 27 x 38 mm (š, v, h) vyhoví obojek i malým plemenům psů.

Další informace

power_type

nabíjecí

size

Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy