Obojek Garmin InBounds Bundle 5v1

6,491.00

Není skladem

Katalogové číslo: 1183190 Kategorie: ,

Popis

Smart obojek s ovládáním přes váš smartphone představuje výcvikový i protištěkací obojek a zároveň monitor aktivity v jednom zařízení. Vodotěsný obojek koriguje chování psa pomocí zvuku, vibrace a impulzu v 10ti stupních. Elektrody z vodivého plastu zajistí větší pohodlí pro psa. Dokoupením tohoto přijímače k zařízení Garmin Delta InBounds Bundle můžete rozšířit funkce zařízení až pro 2 psy. Balení obsahuje krátké i dlouhé elektrody.

Jiná výchova psa díky chytrým funkcím!

  • Efektivní výcvikový systém vám pomůže s všestrannou výchovu vašeho psa. Jako výcvikový obojek disponuje dosahem do 100 metrů (záleží na signálu bluetooth) a funkcemi vibrace, zvuk, impulz, který nastavíte v 10ti stupních. 
  • Maximálně propracovaná a intuitivní aplikace Garmin Canine pro smartphony je kompatibilní pro systémy iOS a Android.
  • Protištěkací mód má špičkovou detekci a navíc vám do aplikace uloží údaje o tom kdy a jak moc váš pes o samotě štěkal.
  • Bezdrátová čidla Keep Away v kombinaci s obojkem udrží psa dál od míst, kam si jeho přístup nepřejete. Už žádný rozhrabaný koš, sežrané jídlo ze stolu nebo polehávání v posteli. 
  • Obojek Garmin InBounds Bundle je zároveň také monitor aktivity, který synchronizuje údaje o aktivitě vašeho pejska z obojku do telefonu. Máte tak informace o chování psa včetně jeho aktivity, odpočinku a štěkotu.

 

Jenom obojek a telefon! Pro chytrý výcvik!

Díky aplikaci Garmin Canine máte v rukou pohotové ovládání výcvikového obojku. Žádné další zařízení či ovladače již do ruky nepotřebujete! Korekce ovládáte jednoduše stiskem tlačítka na vašem mobilu. Přenos signálu zajistí korekci na obojku podle  vaší volby vibrací, tónem nebo v podobě impulzu. Každou z funkcí si můžete zvlášť nastavit – můžete používat jen vibrace, zvuk nebo impulz. Síla impulzů a vibrací je nastavitelná v 10ti úrovních, a díky tomu je obojek použitelný jak pro malé, tak i velké psy. 

 

 

Sledujte aktivitu vašeho psa pomocí Aplikace

Ujistit se, že váš pes zůstává aktivní, je velmi důležité, když jde o zachování celkové psí kondice a dobrého zdraví. Díky aplikaci Garmin Canine je velmi jednoduché zjistit, jestli je váš pes aktivní, jak dlouho a na jaké úrovni. Pomocí těchto dat získáte přehled o jeho zdraví, a můžete mu pomoci dosáhnout šťastnějšího a zdravějšího života. Po každém příchodu domů se data z obojku automaticky synchronizují s vaším mobilem a zobrazí se v aplikaci.

Keep Away: Zamezte psovi v přístupu na místa, kam nemá chodit

Garmin přichází s nejnovější technologií Keep Away, která pomocí senzoru vytvoří ochrannou zónu, kam se pes nesmí přiblížit. Tento senzor je jakýmsi „bezpečnostním štítem“ v době, kdy nejste zrovna v blízkosti svého psa. Rád navštěvuje odpadky nebo si rád zahrabe v záhonu květin, případě si zdřímne v posteli s vaším dítětem? Stačí zakoupit speciální známku, kterou umístíte na určité místo, kde vznikne 10cm – 7m široká zóna nepřístupná pro psa. V aplikaci si jednoduše nastavíte druh korekce (zvuk, vibrace, impuls) která přijde, pokud se pes přiblíží. Už žádné rozhrabané koše, snědené jídlo z kuchyňské linky, chlupy na gauči nebo zničené záhonky. 

Garmin Delta InBounds Bundle 5 v 1 představuje bezdrátový ohradník, výcvikový a protištěkací obojek, monitor aktivity a domácí odpuzovač psa.

Další informace

size

Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

power_type

nabíjecí