Motorola Bark 200U

1,091.00

Není skladem

Katalogové číslo: 813845 Kategorie: , ,

Popis

Obojek proti štěkání Motorola Bark 200U je bezpečný a účinný pomocník při výcviku Vašeho psa. Pokud Váš mazlíček nadměrně štěká, tento obojek Vám zajisté pomůže. Obojek Motorola Bark 200U obsahuje mikroprocesor, který na základě psího štěkotu začne vydávat vysokofrekvenční zvuk, který je psům velmi nepříjemný. Pes si tento nepříjemný tón spojí se svým chováním a odvykne si nadměrně štěkat. Na rozdíl od jiných ultrazvukových obojků, má Motorola Bark 200U technologii  Dual Sonic. Jedná se o speciální konstrukci ultrazvukových mikrofonů, které jsou nasměrované směrem ke psovi, nikoliv pryč. Díky tomu je zvýšena síla ultrazvuku a zajištěna maximální účinnost obojku. Další výhodou tohoto modelu, je inteligentní senzor, který detekuje vibrace hlasivek při štěkání psa, který jej má na krku. Díky tomu není možné spuštění jiným psem nebo okolními zvuky. Motorola Bark 200U je vhodný pro všechna plemena a velikosti psů. Vzhledem k vyšším rozměrům (7 × 4 × 3 cm) doporučujeme použít pro psy s váhou od 7kg. Ultrasonický obojek proti štěkání Motorola je voděodolný a lze jej používat také venku.

 

 

Detekce štěkání

Motorola Bark 200U využívá pro detekci štěkání vibrace hlasivek. Štěkání nebo vytí psa rozpozná pomocí zabudovaného senzoru. Pokud tedy pejsek začne štěkat nebo výt, vibrační senzor to zaznamená a obojek se spustí. Díky detekci pomocí vibrací hlasivek, není množné spuštění obojku jiným psem. Nevýhodou je horší detekce u vytí.

 

Typ korekce 

Motorola Bark 200U používá jako korekci vibrace a vysokofrekvenční ultrazvuk ve 3 úrovních. Obojek reaguje až po 5ti vteřinách štěkání. Poté přijde upozornění v podobě vibrace a pokud pes štěká dál, obojek vyšle vysokofrekvenční ultrazvuk. Po 2 minutách se obojek resetuje a začne od znovu.


Nastavení obojku

Síla ultrazvuku se u obojku Motorola Bark 200U zvyšuje pomocí tlačítka a jde ji nastavit ve 3 úrovních. Můžete nastavit low, medium nebo high. Díky tomu je vhodný pro všechna plemena psů.

 

Baterie a nabíjení

Obojek Motorola Bark 200U využívá pro napájení baterie s označením CR2450 . Výdrž obojku se pohybuje řádově okolo 30 dnů. Především záleží na kvalitě použitých baterií a jak často se obojek používá. Do obojku doporučujeme kupovat kvalitní alkalické baterie Energizer. 

 

Vodotěsnost 

Motorola Bark 200U disponuje stupnicí vodotěsnosti IP54. To znamená, že obojek je voděodolný ale není ponořitelný. Můžete jej používat za horších podmínek (déšt, sníh, bahno) ale nesmí dojít k ponoření obojku. 

 

Plemeno 

Protištěkací obojek Motorola Bark 200U má větší rozměry a váhu přijímače, takže tento model doporučujeme spíše pro psy s váhou od 7kg. Tento obojek určitě není vhodný pro tvrdohlavé nebo velmi temperamentní psy, jelikož Ultrazvuk pro ně nemusí být dostatečnou korekcí.  

 

Délka obojku

Motorola Bark 200U má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 5 až do 54cm. 

 


Váha a rozměry

Motorola Bark 200U má trochu větší přijímač, který má šířku 7 cm, výšku 4 cm, hloubku 3 cm a jeho váha je 50 gramů.

 

 

Další informace

size

Pro velké psy, Pro střední psy, Pro malé psy

weight

50 g

power_type

na baterie