Mishiko GPS obojek a měřič aktivity – Černá

3,691.00

Není skladem

Katalogové číslo: 738671 Kategorie: ,

Popis

Mishiko je speciální GPS obojek a aktivity monitor, který sleduje polohu a fyzickou aktivitu vašeho psa. Disponuje pokročilou technologií, luxusním designem a jednoduchou aplikací, která propojí obojek s vaším chytrým telefonem. Mishiko je kompletně vodotěsný, nabíjecí a funguje bez jakéhokoli omezení po celém světě. V ceně obojku je i doživotní aktualizace a použítí aplikace zdarma! Neplatíte žádné měsíční poplatky.

Hlavní výhody

 • Stylové a odolné hliníkové tělo.
 • Žádná tlačítka. Pro zapnutí s ním stačí potřást!
 • Speciální nabíjecí stanice. Pro nabití nemusíte Mishiko ani sundat z obojku.
 • Úsporné a efektivní podsvícení, abyste snadno našli svého psa i v noci (lze jej vypnout).
 • Zařízení může používat více uživatelů, ale pod jedním účtem
 • Monitoring GPS polohy a fyzické aktivity
 • Unikátní algoritmus pro výpočet normy pro více než 600 plemen
 • Mishiko aplikace dostupná pro operační systém iOS i Android
 • Jednoduché a intuitivní ovládání
 • Automatické aktualizace firmwaru.
 • Žádné měsíční poplatky, aplikace je zdarma

 

 

Vodotěsné a odolné hliníkové tělo

Mishiko je chráněno před deštěm i louží. GPS obojek je vodotěsný a může být ponořený ve vodě až na dobu do 30 minut. Váš pes může běhat i plavat kdekoliv bez ohledu na počasí venku.

 

Automatické LED osvětlení

Pokročilá konstrukce Mishiko zařízení s praktickým odsvícením. Díky světlu najdete vašeho psa prostě i v noci. Různé typy světla vám naznačí nabití baterky, aktuální stav a aktualizace zařízení.

 

 

Žádné kabely a bezdrátové nabíjení

Pro nabití Mishiko obojku stačí umístit zařízení na bezdrátový nabíjecí panel. Nemusíte nic odmontovat ani zapojit, Mishiko nemá žádné tlačítka a zapne se automatický při aktivitě.

 

Cestujte spolu kdekoliv po světě

Mishiko funguje po celém světě. Zapomeňte na datový roaming! Cestujte spolu se svým miláčkem a zapomeňte na hranice, kdekoli v Evropě či v USA, váš pes je vždy připojen.

 

 

Malé rozměry a na výběr ze dvou barev

Černá a bílá. Základní barevné řešení Mishiko zařízení pasují ke každému stylu. Mishiko je skvělý doplněk pro vašeho psa. Rozměry obojku jsou 52х49х20 mm a váha pouhých 40 gramů.

 

 

 

Stylový zvenku. Stylový uvnitř.

Software Mishiko a elektronické součástky jsou vyvíjeny těmi nejlepšími programátory, inženýry a průmyslovými designéry v kancelářích v Moskvě a Nižném Novgorodu. Asijská pobočka řeší problematiku výroby a Evropská divize se zabývá byznys vývojem a prodejem v Evropě.

 

 

Už psa nikdy neztratíte!

Až 14% domácích zvířat se ztratí a téměř žádné z nich se nevrátí zpět domů. Mishiko Obojek výrazně zlepšuje tuto statistiku. GPS obojek ukazuje polohu vašeho miláčka v aplikaci na smartphonu s přesností do 4 metrů. Mishiko využívá k určení polohy technologii, která kombinuje GPS, Glosass a LBS systém. Už budete vždy vědět, kde máte svého psa. Globální SIM karta vám umožní monitorovat vaše domácí zvíře dokonce kdekoli v Evropě či USA.

 

 

 

Monitorujte zdraví a aktivitu

Obezita je pro psa v domácnosti nejčastějším a velmi závažným problémem. Obezita a nedostatek aktivity zkracuje život psa až o 2 roky. Mishiko obojek s GPS vám poskytne neustálý přehled nad množstvím pohybu, který během dne váš pes vykonall a zda měl dostatek fyzické aktivity. Tréninkový plán bere v úvahu i charakteristiku více než 600 plemen a také individuální údaje jako váha, věk, či pohlaví zvířete.

 

 

Komunikujte a získejte přátele

Aplikace Mishiko je mnohem více než jen příslušenství k GPS obojku. Mishiko uchovává údaje o zdraví vašeho psa a sdružuje komunitu pejskaře. Používejte Mishiko obojek při venčení každý den, stanovte si nové cíle a zpříjemněte si hrou všechny vaše procházky.

 

 

Baterie a nabíjení

Na základě našeho testování baterie doporučujeme respektovat následující body:

 • Při používání obojku ve standardním režimu setrvá baterie v provozu 30 – 35 hodin.
 • Pokud je obojek vytěžován, zejména užíváním funkce Geofence a Live Tracking, výdrž baterie se o poměrnou dobu zkrátí, podobně jako je tomu o mobilních telefonů.
 • Zátěž baterie závisí rovněž na síle a dostupnosti mobilního signálu v okolí. Pokud je signál slabý, zařízení signál neustále vyhledává a snaží se k síti připojit. Tím dochází k většímu čerpání energie z baterie.
 • Kolem 10 % z baterie vyčerpá také SOS režim, i v případě, že nedojde k aktivnímu odesílání infrormací, má v tomto režimu baterie výdrž okolo 8 hodin.  
 • Důležité je při dobíjení zařízení nabít naplno. Často dochází k neúplnému nabíjení, např. pouze na 60 – 70 %, což poškozuje baterii.