Martin System Tiny Trainer TT 200 SSC

6,491.00

1 skladem

Katalogové číslo: 736803 Kategorie:

Popis

TT 200 SSC Martin System je elektronický výcvikový obojek vyvinutý s kynology nabízí extra stabilní impulzy i v různých vnějších podmínkách. Funkcemi zvuk a 9 úrovní síly impulzu můžete upozornit psa na vzdálenost až 200 m. S obojkem lze cvičit až 2 psy zároveň a vybíráte si ze 4 režimů nastavení zvuku a impulzu. Zařízení je vodotěsné a pracuje na baterie.

Model oboojku TT 200 SSC využívá k upozornění psa zvuk a impulz, který lze nastavit v 9 úrovních síly. Jednoduše tak nastavíte tu správnou intenzitu na míru pro vašeho psa. Martin System je světová značka, která proslula spoluprací s kynology a zaměřuje se na důsledné zpracování impulzu (technologie SSC), který nekolísá ani při změně vnějších podmínek (vlhkost, teplota, atd.)

Na malé vysílačce s displejem naleznete tlačítka zvlášť pro zvuk, impulz a regulaci síly. Pomocí tlačítek můžete také vybrat jeden ze 4 nabízených režimů nastavení korekcí: impulz bez zvuku, impulz se zvukem, zvukové upozornění, následované impulzem, anebo pouze zvukové upozornění

Výcvikový obojek Martin System TT 200 SSC má jednoduché spuštění pomocí magnetu a možnost výcviku až 2 psů najednou, při zakoupením jednoho dalšího přijímače. Obojek je vhodný pro malé, střední i velké psy. Sada pro výcvik vyžaduje k provozu baterie, které však disponují dlouhou výdrží 2 roky pro vysílač a 1 rok pro přijímač.

S tímto modelem se nemusíte bát vyrazit na výcvik ani v horším počasí, když prší, sněží nebo je bláto. Obojku nevadí ani náhodné namočení, vysílačka ale vydrží jen mírný déšť.

 

 

Dosah obojku

Martin System TT 200 SSC vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti 200 metrů. Dosah 200 metrů je vhodný pro základní ale i profesionální výcvik psů. Martin System TT 200 SSC je ideální volbou pro použití především ve městě, ale poslouží i v lese.

 

Typ korekce

Martin System TT 200 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka je u Martin System TT 200 SSC osazena baterií typu CR2430. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač je na 3V baterii CR2 a vydrží 1 rok a při častém pužívání až 1 měsíc.

 

Vodotesnosť

Martin System TT 200 SSC je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti. 

 

Počet psů

Martin System TT 200 SSC je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy. 

 

Displej 

Martin System TT 200 SSC má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazovatele – typ korekce, počet psů, sílu impulsu.

 

Délka obojku

Martin System TT 200 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 7,2 cm, výšku 4 cm, hloubku 2 cm. Hmotnost vysílačky je 42g. Přijímač má šířku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů.

 

 

Další informace

size

Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

power_type

na baterie