Martin System protištěkací obojek No Bark

3,990.00

Není skladem

Katalogové číslo: 736749 Kategorie: , ,

Popis

Protištěkací obojek pro psy Martin System, který detekuje štěkání pomocí vibrací hlasivek psa, ale zároveň i pomocí zvukových vibrací emitovaných štěkotem psa. Tato technologie zabraňuje ve spuštění obojku štěkáním ostatních psů. Díky této speciální technologii a mikroprocesoru, který je zabudovaný uvnitř obojku, je obojek odolný na spouštění otřesem či odřením, které by mohli obojek spustit. Obojek Martin System disponuje funkcemi zvuk a impulz, který si můžete nastavit v 8 úrovních. Impulz můžete nastavit i na automatické spuštění. Vhodné pro všechny plemena psů. Zapínání na magnet.

 

Detekce štěkání

Martin System No Bark je spouštěn chvěním kůže na krku při štěkání. Z principu funkce vyplývá, že přístroj reaguje výhradně jen na štěkání psa, který jej má na krku, takže je vyloučeno, aby byl uveden do chodu štěkotem cizího psa. 

 

Typ korekce 

Martin System No Bark protištěkací obojek disponuje funkcemi zvuk a impulz. Impulz lze nastavit buď automaticky nebo ho můžete nastavit až do 8 úrovní. Jednoduše si tak nastavíte sílu impulzu pro vašeho pejska. 

 

Baterie a nabíjení

Obojek Martin System No Bark využívá pro napájení baterii, která vydrží v pohotovostním režimu až 6 let.

 

Vodotěsnost 

Protištěkací obojek Martin System No Bark je vodotěsný, ne však ponořitelny. Nevadí mu déšť, sníh, ale pejsek by se s ním neměl koupat. 

 

 

Plemeno 

Obojek Martin System No Bark doporučujeme jak pro malé psy, tak i střední a velké psy. Vzhledem k váze se obojek nehodí na úplně nejmenší psy. 

 

 

Délka obojku

Martin System No Bark má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 55 cm. 

 


Váha a rozměry

Martin System No Bark má malý přijímač, který je velmi dobře tvarovaný. Jeho váha je 75 gramů. 

 

 

 

Další informace

weight

75 g

size

Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

power_type

na baterie