Martin System Micro Trainer TT 400 SSC

9,991.00

4 skladem

Katalogové číslo: 736812 Kategorie:

Popis

Micro TT 400 SSC je elektronický výcvikový obojek od světoznámé značky Martin System s funkcemi vibrace, zvuk a impulz v 9 úrovních pro nastavení sílyErgonomická vysílačka zajistí výcvik na vzdálenost 400 m. Pohodl spouštění obojku na magnet. Vyberete si ze 4 různých kombinací pro nastavení.

S obojkem Micro TT 400 SSC máte na výběr ze 4 možných kombinací zvuku a impulzu (impulz bez zvuku, impulz se zvukem, zvukové upozornění, následované impulzem, anebo pouze zvukové upozornění). 

 

Dosah obojku

Martin System Micro TT 400 SSC vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti 400 metrů. Dosah 400 metrů je vhodný pro základní ale i profesionální výcvik psů. Martin System TT 400 SSC je ideální volbou pro použití především ve městě, ale poslouží i v lese.

 

Typ korekce

Martin System Micro TT 400 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impulz, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Na výběr také máte ze 4 možností kombinace zvuku a impulzu: (impulz bez zvuku, impulz se zvukem, zvukové upozornění, následované impulzem, anebo pouze zvukové upozornění). Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka je u Martin System Micro TT 400 SSC osazena 3V baterií typu CR2430. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač je nabíjecí, s polymerovou baterií 3,7V 200mAh.

 

Vodotěsnost 

Martin System Micro TT 400 SSC je dodávan s voděodolným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná pouze proti mírnému dešti. 

 

Počet psů

Martin System Micro TT 400 SSC je určen pro výcvik jednoho psa. Zařízení není možné použít pro výcvik dvou psů. Pro dva psy využijte verzi Micro TT 402 SSC, kde je vysílačka sestavená přímo pro výcvik dvou psů a balení přímo disponuje dvěma přijímači. 

 

Displej 

Martin System Micro TT 400 SSC má kvalitní LCD displej s ukazateli pro typ korekce či sílu impulzu.

 

Délka obojku

Martin System Micro TT 400 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 7,2 cm, výšku 4 cm, hloubku 2 cm. Hmotnost 42g. Přijímač má šířku 5,5cm, výšku 3,5 cm, hloubku 2,2 cm a jeho váha je 34 gramů.

 

 

Další informace

size

Pro malé psy, Pro střední psy

power_type

dobíjecí