Martin System Easy Trainer ET 1000 SSC

8,191.00

Katalogové číslo: 736822 Kategorie:

Popis

Martin System Easy ET 1000 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a impulz v 9 úrovních a nabídkou 4 možností pro kombinaci korekcí. Ergonomická vysílačka vám dovolí trénovat psa až na vzdálenost do 1 000 m. Jednoduchý. Zařízení funguje na baterie, zapíná se na magnet a lze je používat i v dešti

Martin System přivedl na trh technologii, která zajišťuje stabilní intenzitu impulzů. Díky tomuto patentu zachovávají impulzy sílu bez kolísání i přes změnu důležitých faktorů v okolním prostředí. Jde především o změnu vlhkosti v ovzduší, namočení, změna počasí, teplot atd.

Na ovládači si můžete vybrat ze 4 nastavení výcvikových režimů (zvuk bez korekce, korekce s nebo bez zvuku, zvukové upozornění). Zaíinání pomocí magnetu, obojek nelze rozšířit pro výcvik dvou psů.

Mezi nesporné výhody výcvikového obojku Martin System Easy ET 1000 SSC patří snadné zacházení, kompaktní vysílač i přehledný displej.

 

 

Dosah obojku

Martin System Easy ET 1000 SSC vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1000 metrů, což je vynikající dosah i pro trénink loveckých nebo pracovních psů. 

 

Typ korekce

Martin System Easy ET 1000 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a impulz, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka i přijímač jsou u Martin System TT 1000 SSC osazený 3V baterií typu CR2. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač vydrží 1 rok, při stálém používání až 1 měsíc. 

 

Vodotěsnost 

Martin System Easy ET 1000 SSC je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti. 

 

Počet psů

Martin System Easy ET 1000 SSC je možné použít pro ovládání pouze jednoho psa. Obojek nelze rozšířit na verzi pro dva a více psů.

 

Displej 

Martin System Easy ET 1000 SSC má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazovatele – typ korekce, počet psů, sílu impulsu.

 

Délka obojku

Martin System Easy ET 1000 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 10 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 2,7 cm a její váha je 90 gramů. Přijímač má šířku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů.

 

 

Další informace

size

Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

power_type

na baterie