Martin System Clotures E-fence – Pro

9,491.0013,681.00

Elektronický neviditelný ohradník Martin System Clotures E-Fence je kvalitní a moderní zařízení sloužící pro ochranu vašeho pejska, které ho ochrání na pozemku velkém až do 3,7 km. Tento elektronický ohradník Martin System Clotures E-Fence disponuje třemi úrovni postupně narústajíciho impulzu, varovným upozorněním u vstupu do výstražné zóny, má vodotěsný přijímač a je vhodný pro všechny plemena psů.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: group_254136 Kategorie: ,

Popis

Elektronický neviditelný ohradník Martin System Clotures E-Fence je kvalitní a moderní zařízení sloužící pro ochranu vašeho pejska, které ho ochrání na pozemku velkém až do 3,7 km. Tento elektronický ohradník Martin System Clotures E-Fence disponuje třemi úrovni postupně narústajíciho impulzu, varovným upozorněním u vstupu do výstražné zóny, má vodotěsný přijímač a je vhodný pro všechny plemena psů od 10kg. Před samotnou korekční zónou se nachází zóna varovná. V té je pes upozorněn zvukem, že se blíží k zakázanému prostoru. Obě tyto oblasti jsou nastavitelné na základně, což je mezi elektronickými ohradníky unikátní. Jakmile se pes přiblíží k varovné zóně, obojek vydá zvukové upozornění, pokud pes půjde dál ke korekční zóně, obojek vyšle elektrostatickou korekci. Celková oblast, kterou můžete psovi zakázat je nastavitelná od 0,5m do 3m. Přijímač je napájen 3V baterií, typ CR2, která vydrží v nepřerušovaném provozu 1 rok (v závislosti na četnosti spouštění). Základna, vysílající signál do drátu, je napájena ze sítě adaptérem. Nastavujete na ní velikost varovné a korekční zóny.

 


Nastavení zón

Šířka zóny je nastavitelná na základně, a to v rozmezí od 0,5 m do 3 metrů, v závislosti na typu instalace a délce drátu. 

 

 

Typ korekce 

Můžete nastavit jednu ze 3 úrovní impulzu (Nizká, Střední, Vysoká). Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na základni.

 


drát v baleníDrát v balení

Základní balení ohradníku Martin System Clotures E-Fence obsahuje 120 metrů izolovaného drátu o průřezu 0,5 mm, což je plně dostačující pro většinu instalací. Pokud drát v balení nestačí, lze jej snadno napojit.

 

Baterie a nabíjení

Přijímač ohradníku Martin System Clotures E-Fence je napájen 3V baterií, typ CR2. Baterie je snadno dostupná a vydrží v provozu při běžném použití 1 rok.  Základna je napájena ze sítě. Lze dokoupit záložní zdroj s akumulátorem pro provoz při výpadku proudu nebo při nedostupnosti síťového zdroje. 

 

Vodotěsnost 

Ohradník Martin System Clotures E-Fence disponuje plně vodotěsným přijímačem a jeho použití je vhodné v dešti a velmi vlhkém prostředí. Základna je voděodolná, doporučujeme její umístění do suchého prostředí. Může být také umístěna venku, ale tak, aby na ni nepršelo.

 

 

Délka obojku

Ohradník Martin System Clotures E-Fence má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 55 cm. Lze však zvolit jakýkoliv jiný obojek, který máte doma či může zakoupit u nás zde v kategorii – Obojky o ohradníkům.

  

Další informace

druh

1 psa, 2 psy