GPS obojek a monitor aktivity Eyenimal

2,990.00

Katalogové číslo: 814380 Kategorie: ,

Popis

GPS zařízení pro psy i kočky sleduje v reálném čase jejich pohyb, ukládá trasy, umožní zabezpečit radius pohybu, ale ohlídá také fyzickou aktivitu mazlíčka. Pro ideální péči o bezpečnost a zdraví jednoduše uložte zdravotní záznamy, sdílejte je s veterinářem a snadno kontrolujte datum prohlídky. Navíc rozšíříte vaše kontakty díky sdílení profilu mazlíčka s přáteli na sociálních sítích. Získejte přehled o zdraví vašeho chlupáče a sledujte jeho cesty po celé Evropě!

 

 

Vždy v obraze s chytrou s aplikací

GPS zařízení jednoduše propojte s chytrou aplikací a pouhým zobrazením na vašem telefonu dohlížejte na cesty vašeho mazlíčka. Odkudkoliv! Cestujete? Funkce je pro vás bez dalších poplatků dostupná ve 28 zemích Evropy a bude kompatibilní pro typy Android 2.3 a výše nebo iOS 6.0 a výše.

 

 

S prevencí a přehledem pečujete lépe!

S přesností 30 vteřin máte jasno, kam váš chlupáč zamířil, případně kudy se po něm poohlédnout. GPS je proto vynikající variantou jak předcházet ztrátě vašich čtyřnohých miláčků. Trajektorie pohybu i poslední umístění ukládá vaše aplikace do paměti. Údaje si tak snadno kdykoliv zobrazíte. S funkcí Geo-fence dostanete navíc upozornění, když váš mazlíček odběhne až na vzdálenost, kterou již netolerujete. 

 

Další výhodou GPS lokátoru IOPP je pravidelný, přehledný a přesný záznam fyzické aktivity. Data se ukládají a vy je zobrazíte v přehledném grafu. Po tom už nic nezabrání tomu, abyste zaznamenali jakoukoliv odchylku kondičního režimu. Pro mazlíčka také můžete lépe aktivity plánovat a optimalizovat. Dochází k výkyvu, váš chlupáč polehává a je často unavený. Nebo něco jiného? Nejlépe uděláte, když informace co nejdříve nasdílíte s vaším veterinářem. Nejenže lékař získá přesný přehled nad situací, ale získáte i pohotovější reakci. Navíc už nepropásnete žádnou prohlídku. Budete o termínu informováni aplikací! Pečovat o zdraví se vždycky vyplatí.

 

 

 

Jak začít s IOPP Tracker a monitorem aktivity Eyenimal? 

Stáhněte si zdarma aplikaci pro andorid, iPhone, nebo ostatní zařízení a vytvořte si v ní účet. Pokyny k vytvoření účtu a zaregistrování vašeho zvířátka najdete podrobně rozepsáno v manuálu. Provoz zařízení je třeba zajistit koupí předplatného na dobu: 

  • 3 měsíce: 24,90 EUR
  • 12 měsíců: 59,90 UER
  • 24 měsíců: 99,9 EUR

 

Monitor aktivity

IOPP Tracker monitoruje každodenní fyzickou aktivitu vašeho mazlíčka a generuje přehledný grafický záznam. Díky tomu budete mít dokonalý přehled o fyzickém zdraví vašeho zvířátka nejen vy, ale díky možnosti sdílení také váš veterinář. 

 

GPS lokalizace

Ať už jde o aktuální pozici nebo o pohled kousek zpět, vždy získáte přehled, kde se vaše zvíře procházelo nebo prochází. Už žádné žádné stresy a zmatené hledání na vycházce bez vodítka. Díky IOPP Trackeru se orientujete v každém pohybu mazlíčka. Aktualizace polohy každých 30 vteřin.

 

Sociální sítě

Sdílejte zážitky, záznamy či aktuality o vašem mazlíčkovi. Propojte se s přáteli nebo skupinami díky chytré aplikaci. Rozšiřujte vaše kontakty a nenechte si ujít zábavu.

 

Baterie a nabíjení 

IOPP Tracker obsahuje 3,7V – 600 mAh Li-Po dobíjecí baterii, která setrvá v provozu až 8 dní bez nutnosti dobití. Nabíječka je součástí balení.

 

Vodotěsnost

Vodotěsné vlastnosti rozptýlí vaše obavy v dešti nebo chumelenici. Nevadí ani bahno, ale zařízení se nesmí do vody ponořit. 


Váha a rozměry

Hmotnost zařízení je pouhých 35 g a proto se bude pohodlně nosit nejmenším plemenům i kočkám. Rozměry činí 42 x 36 x 16 mm (výška. šířka, hloubka).

 

 

 

 

Miniaturní hmotnost 35 g a voděodolné vlastnosti dělají z GPS obojku IOPP široce využitelný produkt výhodnými funkcemi a podporou péče o zdraví. Díky svým vlastnostem je ideálním pomocníkem k ohlídání mazlíčka na procházkách výletech nebo je- li ponechán doma o samotě. Cestovat s ním bez ztráty funkcí můžete po 28 zemích Evropy. Nehodí se však pro intenzivní využití v náročných terénech se špatnou dostupností signálu, do rizika ponoření ve vodě, nebo jako pomůcka pro trénink specializovaných či loveckých psů.

 

Další informace

size

Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

color

Černá

power_type

nabíjecí