Garmin Pro 70 Bundle – Pro

8,191.0031,141.00

Garmin PRO 70 je elektronický výcvikový a protištěkací obojek s vnikajícím dosahem až 1500 m a možností trénovat až 6 psů s jedinou vysílačkou. Zvuk, vibrace, světlo a krátký i dlouhý impulz v 6ti úrovních se dobře přizpůsobí různým požadavkům pro výcvik vašeho psa. Obojek je navíc vybaven protištěkacím režimem, funguje na baterie a můžete ho vzít i do deště. 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: group_254125 Kategorie:

Popis

Garmin PRO 70 je elektronický výcvikový a protištěkací obojek s vnikajícím dosahem až 1500 m a možností trénovat až 6 psů s jedinou vysílačkou. Zvuk, vibrace, světlo a krátký i dlouhý impulz v 6ti úrovních se dobře přizpůsobí různým požadavkům pro výcvik vašeho psa. Obojek je navíc vybaven protištěkacím režimem, funguje na baterie a můžete ho vzít i do deště. 

 

 

 

Obojek má va výbavě rovněž režim proti štěkání BarkLimiter™ k odnaučení nechtěného štěkání.

Vysílač v ergonomickém zpracování a odděleným tlačítkům se pohodlně ovládá jednou rukou. Tlačítka na ovladači jsou zpracována zvlášť pro každou funkci.

Dálkově můžete aktivovat také LED osvětlení na přijímači vašeho pejska, abyste psa dobře viděli i v podmínkách nízké viditelnosti. 

 

 

Z nabídky 4 režimů pro výcvik můžete zvolit: 

  • Dlouhý (kontinuálníú impulz) – kontinuální impulz značí korekci impulzem, která není intenzivnější svou silou, jako spíš délkou trvání. Impulz bude působit tak dlouho, jak dlouho budete tlačítko držet, díky bezpečnostní pojistce však maximálně 8 s. Tlačítko je určeno výhradně do krizových situací, když se pes bezhlavě vrhá za zvěří, pod kola aut na silnici, nebo napadne jiného psa apod. V takovou chvíli je pes pod vlivem svých přirozených pudů a nebude slyšet na povely ani běžnou sílu korekcí.j
  • Okamžitý (krátký impulz) – standardní typ korekce sloužící k přeruění činnosti  nebo upozornění psa na nevhodné chování
  • Vibrace – Pokud chcete pejska jen upozornit, aby přestal s nějakou činností, je možné zvolit výcvikový režim vibrace. Pro velmi citlivé psy je vibrace obvykle dostratečná a pes okamžitě odpoutá jeho pozornost. Lze je použít i pro pochvalu psa.
  • Tón/zvuk – Upozornění zvukem na nevhodné chování psa funguje podobně jako vibrační režim. Zvukem se ale spíše nahrazuje přivolání, signalizuje pochvala, rozkaz nebo je můžete použít pro přívolání psa na větší vzdálenost.

 

 


Dosah obojku

Garmin PRO 70 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1500 m. Dosah vyhovuje  i profesionálnímu výcviku psů. Ideální volbou je tento obojek i do lesa nebo náročnějšího terénu, kde se dosah o něco sníží.

 


Typ korekce 

Garmin PRO 70 umožňuje využít jako korekci zvuk, vibrace nebo impulz v 6ti stupních. Přijímač je vybaven osvětlením s aktivací na dálku. Celkově nabízí výcvikový obojek Garmin velmi pružné zacházení do každé situace a každý typ výcviku. Sílu impulzu nastavíte pomocí otočného kolečka na vysílači.

 

Detekce štěkání

Garmin PRO 70 identifikuje štěkání prostředníctvím záchvěvů hlasivek na krku psa, čímž vylučuje falešné spuštění korekcí. Kromě toho BarkLimiter™ rozlišuje mezi obsedantním nevhodným štěkáním a štěkáním z přirozených instinktivních důvodů.

 


Baterie a nabíjení

Napájení je zabezpečené rychlo-nabíjecí líthium – iónovou batérií. Vysílačka vydrží až 80 hodin, přijímač 60 hodin, záleží na četnosti použití.

 

 

Vodotěsnost

Garmin PRO 70 je vodotěsné – odolné vůči namočení, postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že váš výcvik může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bahno už nebudou žádnou překážkou a obojek je chráněn proti krátkodobému ponoření.

 

Počet psů

Garmin PRO 70 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik až 6 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 


Délka obojku

Garmin PRO 70 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 20,8 cm a hloubku 5,4 cm. Hmotnost je 221 g. Přijímač má šírku 7,8 cm, výšku 4,4 cm a hloubku 4,4 cm. Jeho hmotnost je 98 g. 

 

 

Další informace

druh

1 psa, 2 psy, 3 psy, 4 psy, 5 psů, 6 psů