Garmin PRO 550 Bundle – Pro 1 psa

11,990.00

1 skladem

Katalogové číslo: 738892 Kategorie:

Popis

Garmin PRO 550 Bundle je profesionální výcvikový obojek, který nabízí dosah až 1,5 km21 úrovní dlouhého či krátkého impulzu, vibrace, zvuk, LED osvětlení, a navíc i protištěkací mód. Cvičit můžete až 3 psy najednou. Zřízení je nabíjecí a vodotěsné do nepříznivého počasí.

 

Elektronický výcvikový obojek Garmin PRO 550 Bundle umožní s technolobgií Tri-Tronics cvičit psa na dosah až 1500 metrů.  Možnost využití tří druhů korekce, vibrace, zvuk a impulz 21 úrovních dělá váš výcvik pružnější k vašim požadavkům.  

Do krizových situací vám zařízení poskytuje korekci kontinuálním impulzem, který trvá podle délky stisku tlačítka. Bezpečnostní pojistka impulz po 8 mi vteřinách zablokuje, aby nedošlo k nepřiměřené korekci. Dlouhý impulz je řešením do situací, kdy pes reaguje pudově a není schopen vnímat okolí ani běžně účinné povely či signály.

 

Unikátní je kombinace výcviku s režimem proti štěkání, takže zařízení můžete využívat jak pro výcvik, tak ke korekci nevhodného štěkání psa.

 

Garmin PRO 550 Bundle služí pro výcvik až 3 psů najednou. Do horších světelných podmínek využijte integrované LED osvětlení na obojku, pro lepší lokalizaci psa. Navíc tento výcvikový obojek nabízí také funkci BarkLimiter™, díky které můžete vašeho psa odnaučit štěkat.

 

 


Dosah obojku

Garmin PRO 550 vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1500 metrů. Dosah 1500 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 


Typ korekce 

Garmin PRO 550 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 21 stupňích. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

 

Detekce štěkání

Garmin PRO 550 identifikuje štěkání prostředníctvím vibrací na krku psa, čím se eliminuje nesprávna korekce, ke které často dochází při větším počtu psů. Kromě toho BarkLimiter™ rozlišuje mezi obsedantním neželaným štěkaním a ochranou domova a majetku majitele psa a signalizací zranění bez spouštění korekce. 

 


Baterie a nabíjení

Napájení je zabezpečené rychlo-nabíjecí líthium – iónovou batérií. Vysílačka ydrží až 80hodin, přijímač 60 hodin. 

 

 

Vodotěsnost

Garmin PRO 550 je vodotěsné – odolné vůči namočení, postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že váš výcvik může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bahno už nebudou žádnou překážkou. 

 

Počet psů

Garmin PRO 550 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

 


Délka obojku

Garmin PRO 550 má velmi pevný a kvalitní obojek vyroben z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 20,8 cm a hloubka je 5,4 cm. Hmotnost vysílačky je 221g. Šířka přijímače je 7,8cm, výška je 4,4 a hloubka 4,4 cm. Hmotnost přijímače je 98g.