Garmin Delta InBounds Bundle 5v1 – Pro

11,990.0018,481.00

Unikátní technologie pro výchovu psů Garmin Delta InBounds Bundle kombinuje neuvěřitelných 5 funkcí v 1! Přenosný ohradník, výcvikový i protištěkací  obojek s korekcí zvuk, vibrace, impulz, domácí odpuzovač psa i monitor aktivity rozšíříte až pro 2 psy. Ovladačem pro všech 5 funkcí bude váš smartphone!

Vyčistit
Katalogové číslo: group_812737 Kategorie: ,

Popis

Pokrokové moderní zařízení pro výchovu psů Garmin Delta InBounds Bundle kombinuje přenosný ohradník pro pozemek s rozlohou až 8 000 m2, výcvikovýprotištěkací obojek s korekcí zvuk, vibrace, impulz, domácí odpuzovač psa a monitor aktivity s kontrolou štěkání. Zařízení lze nastavit pro 2 psy a můžete je kontrolovat na dálku telefonem, v aplikaci Garmin Canine. Aplikace bude kompatibilní se zařízením iOS 9+ i Android 4,4+.

 

 

S nejmodernější technologií vychováváte vašeho psa jinak…

Garmin InBounds Bundle je jedinečný aktuální produkt světového výrobce Garmin, který vám umožní jinou výchovu vašeho psa! Nejenže můžete vymezit psovi okruh pohybu a zakázat přístupu k nežádoucím objektům, ale můžete i lépe kontrolovat štěkání vašeho pejska. K tomu snadno dohlédnete na jeho fyzickou zátěž a na vzdálenost 100 m můžete s pejskem trénovat povely! Výchovně zajistit můžete až 2 psy zároveň! 

 

Zabezpečte vašeho psa, i když zůstal doma bez dozoru!

Když musíte do zaměstnání nebo na pochůzky, těžko získáte přehled, co váš pes zatím provádí. Díky Garmin Bundle máte možnost kdykoliv zjistit, jak je váš  chlupáč aktivní a v jakých situacích vyštěkává. Údaje naleznete všechny ve vaší aplikaci, kde se zároveň uloží do historie. Porozumět štěkání a chování vašeho psa je základem jeho úspěšné výchovy. Celá technologie je zapracovaná do kompaktního malého zařízení, které tak můžete snadno vzít kamkoliv s sebou. Široké využití zajistí  vodotěsné vlastnosti pro ponor do 1m a do 10 m ponor pro jednotku na obojku psa. K zařízení není třeba žádná komplikovaná instalace, ani další zařízení či ovladače. Vše obstará zařízení Garmin a malá jednotka na obojku psa.

 

 

Zabezpečení pozemku i pohotový výcvik

 

Garmin 5 v 1 nehlídá pouze váš pozemek. Stačí vzít do ruky váš smartphone a můžete s pejskem také cvičit povely. I to vám zařízení Garmin InBounds vyřeší. Jak? Jednoduše otevřete v telefonu vaši  aplikaci Garmin Canin, která  bude přenosem signálu komunikovat s jednotkou na obojku psa. Jakmile pejsek neposlechne, můžete ho upozornit vysláním varování na jeho obojek. Protože je každý pes jiný, nabízí Garmin i různé druhy signálů k upozornění psa: tón, vibraci a elektrostatický impulz, který si můžete korigovat na škále síly v 10 stupních. Díky propojení přes Bluetooth můžete psa cvičit bez vodítka, s dosahem 100 m. Díky ovládání přes váš telefon máte výcvikový obojek kdykoliv s sebou!

 

Hlavní funkce:

 • Přenosný bezdrátový ohradní s maximálním dosahem 46 m (radius) = 8000m2
 • Odpuzovač psa k zakázání přístupu do určitých zón, ničení nábytku pod. fungující na vzdálenost 30 – 800 cm 
 • Výcvikový obojek na vzdálenost 100 m
 • Monitor aktivity
 • Kontrola štěkání v aplikaci
 • Obojek proti štěkání s korekcí zvuk, vibrace, impulz v 10 stupních
 • Propojení s aplikací pro přehledné ukládání údajů
 • Dálkové ovládání zařízení přes váš smartphone
 • LED diody pro osvětlení obojku za tmy
 • Vodotěsné zařízení
 • Vodotěsná výbava jednotky na obojku
 • Vodotěsné čidlo k odpuzení psa

 

Volný pohyb pejska a váš pozemek bez bariér!

Ohradník Garmin pohodlně zavěsíte např. na zeď a nastavíte dosah virtuálního plotu. Pes nosí malou jednotku na obojku, která komunikuje se zařízením přenosem signálu. Jakmile se pejsek s obojkem přiblíží k hranici nastavené zóny, obojek ho upozorní vysláním korekce. K upozornění psa si nastavíte tón, vibrace nebo impulz v 10 úrovních intenzity. Vy zároveň na telefon obdržíte upozornění, že se chlupáč vzdálil na maximální povolenou hranici. 

S bezdrátovým ohradníkem máte ideální a kdykoliv připravené ohrazení pozemku, kde je nevhodné instalovat plot nebo jiné bariéry. Vy máte volný prostor a váš pes má jasně vymezené hranice pro svobodný pohyb. Nemusíte se bát ani deště či nepříznivého počasí, zařízení ve vodotěsné. Maximální rozsah prostoru činí 8 000 m2 – 46 metrů radius.

Plot, který si přibalíte i na cesty  se psem…

Garmin InBounds bude fungovat při zapojení do sítě nebo zajistí provoz až 4 dny bez připojení, pouze se záložním zdrojem tužkových baterií. Díky tomu také bezdrátový ohradník snadno přibalíte na cesty, pobyt v přírodě nebo na chatu. Díky vodotěsným vlastnostem není problém vzít zařízení s sebou k vodě, kde je např. zvýšená vlhkost vzduchu. Nevadí ani sníh nebo déšť. Světelné LED diody na obojku vám zaručí, že vašeho huňatého parťáka neztratíte z očí ani ve tmě. Jde o skvělý způsob jak zajistit vašeho psího společníka a zaručit, že se vám ani v neznámém prostředí jen tak nezaběhne po okolí.

 

Rozhrabaný koš, vyházený botník po vašem návratu? Od teď žádný problém!

Co lze s ohradníkem zajistit na pozemku, můžete využít i v domácích podmínkách s funkcí čidla pro odpuzení psa. Místa, která dosud váš chlupáč i přes zákaz rád zkoumal, zůstanou s  čidlem nedotčená. Odpuzovač Keep Away Tag funguje podobně jako ohradník, ale místo volné zóny vymezí tu zakázanou. Korekci vyšle psovi na obojek, pokud se přiblíží na vzdálenost 30 – 90 cm k senzoru. Vzdálenost, stejně jako druh korekce nastavíte podle svého uvážení v aplikaci. Čidlo tedy jednoduše umístíte na odpadkový koš, vaši pohovku nebo jiný objekt, a pokud se pes přiblíží, obojek ho upozorní korekcí. Po návratu domů najdete vše na svém místě, aniž by váš chlupáč využil čas třeba nevítaným odpočinkem na vaší nové pohovce!

 

 

 

Pro zdravou kondici i proti nechtěnému štěkání

Korekce proti štěkání funguje se zařízením Garmin InBounds podobně jako u ostatních protištěkacích obojků. Na rozdíl od běžných  jednotek je ta od Garmin připojena k aplikaci na vašem smartphone. Při prohlížení historie v aplikace potom vidíte, kdy a jak silně váš pejsek o samotě poštěkával. Získáte tak mnohem přesnější kontrolu nad tím, co vašeho pejska popouzí, a zda štěká pouze z neposlušnosti.

Pro větší pohodlí psa jsou v balení k dispozici kratší i delší elektrody z vodivého plastu. Máte tak jistotu, že obojek sedne krátkosrstým i dlouhosrstým plemenům.

 

 

Delta InBounds vedle inteligentních funkcí k usměrnění výchovy psa, usnadní i péči o jeho zdraví. Do aplikace se načítají údaje o tom, kdy váš čtyřnohý kamarád skotačí, kdy odpočívá a kolik toho prospal. Nedocenitelná pomůcka pro udržení zdravé kondice psa!

Parametry:

Základna:  Rozměry – 80 x 117 x 33 mm; Hmotnost – 143,9 g

Jednotka na obojku: Rozměry – 71 x 35 x 36 mm; Hmotnost – 48 g

Čidlo: Rozměry – 35 x 25 x 9 mm; Hmotnost – 8 g; funguje na CR2032H Lithium betrie (v balení)

 

Do nové éry výchovy psa

Garmin InBounds Bundle je naprosto jedinečné zařízení nejen pro množství chytrých funkcí, ale také pro jejich výjimečnou dotaženost k detailu a spolehlivost každé jednotlivé funkce zvlášť. Tato vlastnost je známkou vysoké technologické vyspělosti zařízení a profesionality vývojářů. V zařízení o velikosti do vaší dlaně tak naleznete všechny potřebné záležitosti, které vám pomohou zefektivnit péči a výchovu vašeho psa, i když se mu někdy nemůžete celý den věnovat. Ohradník nejen snadno nainstalujete bez nutnosti dalších pomůcek či opatření, ale také ho pohodlně kamkoliv přemístíte. Z vašeho chytrého telefonu se potom stává centrum kontroly, výcviku a přehledu nad kondicí i chováním vašeho psa. Zkrátka zařízení Garmin InBounds Bundle 5 v 1 s kontrolou přes váš telefon bude kdykoliv účinný a kdykoliv po vaší ruce. Poznejte nové možnosti výchovy a zabezpečení pro klidný život s vaším psem.

Další informace

druh

2 psy