Garmin Bark Limiter Deluxe

3,190.00

Není skladem

Katalogové číslo: 736720 Kategorie: , ,

Popis

Elektronický protištěkací obojek Garmin Bark Limiter Deluxe vám pomůže rychle odnaučit vašeho psa štěkat. Jednoduché ovládání, nabíjecí baterie, kvalitní a odolný materiál obojku s funkcí automatického zesílení úrovně impulsu a vibrace. Díky funkci Bark Odometer™ můžete zaznamenávat počet štěkotů během vaší nepřítomnosti. Tento protištěkací obojek pro psy Garmin Bark Limiter Deluxe díky technologii Tri-Tronics® rozlišuje mezi žádoucím a nežádoucím štěkání. Díky funkci Bark Odometer™ můžete zaznamenávat počet štěkotů během vaší nepřítomnosti. Obojek funguje hned po vybalení z krabice – není třeba ho nijak nastavovat. Obojek je vhodný pro všechny typy srsti a plemená psů.

Dodává se ve 2 verzích: Garmin Bark Limiter s vyměnitelnou batérií, nebo Garmin Bark Limiter Deluxe, který je dobíjecí.

Automatické zesílení úrovně intenzity impulsu

Tato funkce začíná na nejnižší úrovni korekce a postupně se přiblížuje na úroveň, která zastaví nežádoucí štěkání bez dalšího zvyšování. Můžete si také zvolit ručně nastavit korekci na jakékoli úrovni, kterou chcete, nebo zvolte pouze vibrace. Navíc vestavěné počítadlo Bark ™ počítá  štěkání, když jste pryč. Tímto způsobem budete vědět, jestli úroveň, kterou jste nastavili pro svého psa pracuje správněj, když jste pryč. Pokud nemáte žádné opravy nebo jen málo, pak je nastavena hladina dost vysoká. Pokud máte několik oprav pak budete muset přehodnotit úroveň stimulace, který používáte.

Bark Differentiation Technology

BarkLimiter se spouští jen na základě vibrací způsobených na krku psa. To prakticky eliminuje falešně způsobené „štěkání“  odřením nebo poškrábáním povrchu, nebo jinými zvuky, jako je i štěkání jiných psů. Kromě toho, BarkLimiter byl navržen tak, aby rozpoznal štěkání, které je žádoucí a nežádoucí. Takže pes nedostává korekci po každém štěknutí. 

Impuls má psa vyrušit, upozornit, potrestat v případe neželané činnosti. Je pro psa nepříjemný, v žádném případě však neznesitelný. Po krátkem čase si pes spojí tento zážitek s vykonávanou činností a zjistí, že jestli se bude chovat tak, jak mu přikážete, žádný impulz nedostane a výcvik je úspěšný.

Vibrace Pokud chcete pejska jen upozornit, aby přestal s nějakou činností, je možné zvolit výcvikový režim vibrace. Psa vyruší a okamžitě odpoutá jeho pozornost od neželané činnosti.

 


Typ korekce 

Garmin BarkLimiter Deluxe má možnost využít jako korekci vibrace i elektrostatický impuls, který se automaticky postupně zvyšuje až do nejvyšší úrovně 7. Vibraci i impulz si sami nastavujete na obojku.

 

 

Detekce štěkání

Garmin BarkLimiter Deluxe identifikuje štěkání prostředníctvím vibrací na krku psa, čím se eliminuje nesprávna korekce, ke které často dochází při větším počtu psů. Kromě toho BarkLimiter™ rozlišuje mezi obsedantním neželaným štěkaním a ochranou domova a majetku majitele psa a signalizací zranění bez spouštění korekce. 


Baterie a nabíjení

Obojek proti štěkání Garmin Bark Limiter je napájen dobíjecí lítium – iónovou bateri, která vydrží až 3 měsíce (závisí na použitelnosti). 

 

 

Vodotěsnost

Garmin BarkLimiter Deluxe je zcela vodotěsný – odolný vůči namočení, postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že pes může s obojkem být venku i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bahno už nebudou žádnou překážkou. 

  

Váha a rozměry

Garmin Bark Limiter Deluxe má šířku 6,2 cm, výšku 4,7 cm a hloubku 3,9 cm. Hmotnost zařízení je 71,8 gramů. 

 

 

Další informace

weight

71,8 g

size

Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

color

Černá

power_type

nabíjecí