Elektronický neviditelný plot Dogtrace d-fence 101

4,400.00

5 skladem

Katalogové číslo: 1183216 Kategorie: ,

Popis

Elektronický ohradník pro psy D-Fence 101 s detekcí rušivých signálů má kromě korekční i výstražnou zónu a využívá k upozornění psa signály zvuk a zvuk + impulz v 8mi úrovních. Obě zóny lze nastavit od 0 – 15 m. Přikoupením drátu nainstalujete až 1200 m dlouhý neviditelný plot. Ohradník pro neomezený počet psů má záložní zdroj napětí, vodotěsný přijímač a 2 délky elektrod v balení

 

Hlavní funkce:

  • Ohraničí prostor až 30 ha
  • Při dokoupení lze navýšit délku drátu až 1 200 m
  • Nastavitelná korekční i varovná zóna
  • Korekce zvuk + 8 úrovní pro impulz
  • Malý a lehký přijímač
  • Vodotěsný přijímač
  • Základna se záložním zdrojem napětí
  • Snadná instalace drátu do země, na plot či zeď
  • Napětí v anténě činí max 12 V
  • Pro neomezený počet psů

 

 

 

Neviditelný plot Dogtrace D-Fence 101 zabezpečí až 30 ha prostoru při instalaci drátu do čtverce. Základna vysílá signál, který vede anténním drátem a komunikuje s přijímačem na obojku psa. Pokud pes překročí varovnou zónu, obojek ho upozorní zvukovým signálem. Při vstupu do oblasti korekční bude pes upozorněn nejdříve zvukem, po kterém následuje impulz. Sílu impulzu můžete nastavit v 8mi úrovních, a proto přizpůsobení síly korekce vašemu psovi na míru nepředstavuje problém. Pes se pomocí následnosti signálů naučí zareagovat již na první, zvukové upozornění. Drát můžete zakopat do země (max 10 cm) nebo ho vést přes plot či zeď v maximální výšce 30 cm. Varovnou i korekční zónu můžete zároveň nastavit pro dosah 0 – 15 m. S ohradníkem D-Fence 101 zabezpečíte libovolný počet psů s přijímačem na krku.

Přijímač na obojek psa je rozměry i nízkou hmotností přizpůsoben i menším plemenům psů a v balení naleznete také 2 délky elektrod pro dlouhosrsté i krátkosrsté psy.

Při instalaci zajistěte, aby byl drát po celém obvodu nepřerušený a jeho konce byly propojené, aby nedocházelo k porušení funkcí. Ohradník je pro případ výpadku proudu vybaven záložním zdrojem napájení, který udrží zařízení v chodu až po 16 h. Balení obsahuje 100 m drátu o průřezu 1 mm2, s možností dokoupení.

Neviditelný plot zajistí bezpečný pohyb vašeho psa na pozemku i bez vodítka, a to bez jakýchkoliv bariér. Řešení je velmi variabilní, vhodné pro každý terén a neomezený počet psů. Výhodou modelu D-Fence 101 je bezpochyby vodotěsný přijímač, který vydrží i krátké ponoření, záložní zdroj napájení a varovná zóna. Varovná i korekční zóna mají možnost nastavení rozsahu a korekce impulzem můžete regulovat na škále 8mi úrovní. Unikátní technologické řešení ISIT detekuje výskyt a sílu rušivých signálů jako prevenci narušení funkcí a chybné instalace.

 

Další informace

power_type

na baterie

size

Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy