E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200 – Pro

14,991.0021,681.00

E-collar je vysoce kvalitní výcvikový obojek vyvinutý předními americkými výrobci pro efektivní trénink velkých plemen. Jeho signál dosahuje až 1,6 kilometru, lze ho ponořit až do hloubky 12,5 metru a obsahuje 3 tréninkové úrovně. Disponuje velice moderními funkcemi, přesto jde o velice šetrný produkt podporující výcvik psů vážících 9 kilogramů a více. Vhodný je zejména pro retrievery.

Vyčistit
Katalogové číslo: group_254165 Kategorie:

Popis

Lovečtí psí jsou velice bystří a rychle se učící psi. Američtí výrobci přicházejí na trh s výcvikovým obojkem, který zjednodušuje a zefektivňuje jejich trénink. E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200 je model obojku, který pomáhá majitelům při výcviku loveckých psů, mohou ho však užívat i jiní velcí psi vážící 9 kilogramů a více. Vzhledem k tomu, že jeho signál dosahuje vzdálenosti 1,6 kilometru, výcvik je možný i na skutečně rozlehlých pozemcích. Obojek se ovládá prostřednictvím ergonomického, vodotěsného vysílačeoddělenými tlačítky pro spuštění kontinuálního a jednorázového impulsu a speciálním tlačítkem pro zapnutí funkce Tapping Sensation. Díky podsvícenému LCD displeji na ovladači a možnosti spuštění světla na obojku navíc není problém cvičit psa ani pozdě večer nebo brzy ráno. Vysílač je malý, lehký a dobře se drží.

 

 

Hlavní funkce obojku

 • Možnost rozšíření pro výcvik 2 psů najednou
 • Vhodný zejména pro lovecké psy, přesto s ním lze trénovat všechny velké psy, kteří váží více než 9 kg.
 • Signál dosahuje 1,6 km, takže si můžete bezstarostně užívat trénink i na rozlehlém pozemku.
 • Výcvik zvládnete i v náročném terénu, obojek je totiž vodotěsný do 12,5 m.
 • Funkce Blunt Stimulation – v případě nutnosti umožňuje spuštění nejvyššího možného impulsu, jaký je u výcvikových obojků na trhu dostupný.
 • Ergonomický, plovoucí ovladač má podsvícený LCD displej, přesnost ovládání je tedy zaručena i v noci. Při nočním sledování navíc můžete zapnout světlo na obojku.
 • Tapping Sensation – možnost spuštění stimulace podobné vibraci. Na ovladači najdete speciální tlačítko pro zapnutí této funkce.
 • Obsahuje 3 tréninkové úrovně. Kontinuální a jednorázový impuls mají oddělená tlačítka.
 • Nemusíte se bát, že by obojek psovi ublížil. COS technologie odbourává nepříjemné cukání obojku.
 • Funkce Lost Transmitter Beep – při ztrátě vysílače stačí zapnout zvukový signál.
 • Obojek je vybavený baterií, kterou snadno dobijete pomocí nabíječky, kterou dostanete v balení.
 • 100 úrovní impulzů s možností nastavení booster, kontinuální a momentální korekce. 
 • Modře podsvícený LCD displej vám zpříjemní výcvik ve tmě.
 • Obojek je možné v noci rozsvítit (blikání nebo statické světlo), takže psa snadno lokalizujete i po setmění.

 

Dosah obojku

S obojkem E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200 můžete trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1600 metrů. Dosah 1600 metrů je vhodný pro profesionální výcvik v lese a na další vzdálenosti. Díky speciální patentované anténě nedochází ke ztrátám signálu v lese a horších podmínkách. 

 

Typ korekce 

Obojek E-Collar WF-1200 využívá jako korekci 100 stupňů impulzů, které můžete nastavit pomocí vysílačky. Intenzitu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit, pomocí kolečka na vysílači. Obojek dále disponuje technologií Booster (okamžité zvýšení úrovně) a momentální či kontinuální korekcí (krátký impuls, dlouhý impuls).   

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou osazeny dobíjecím a vyměnitelným Li-Polymer akumulátorem o kapacitě 3.7V a 400 mAh, který se nabije během 2 hodin. Při každodenním použití vydrží vysílačka v provozu přibližně 30 dní a přijímač 14 dní

 

Vodotěsnost 

E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200 je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 12,5 metrů a plně vodotěsnou vysílačkou, která navíc plave. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno).

 

Počet psů 

E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Displej

E-Collar má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele – typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. Pomocí vysílačky můžete dálkově zapnout vysoce svítivé LED světlo na přijímači, které bliká nebo stále svítí. 

 


Délka obojku

E-Collar Waterfowler Hunting WF-1200 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z biotanu (materiál pevnější než kůže a plast). Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má rozměry 7 x 3,2 cm a váží 119 gramů. Přijímač má rozměry 7 x 4 x 3 cm a 113 gramů. Díky větším rozměrům a váze přijímače doporučujeme tento model spíše pro střední a větší plemena psů. 

 

 

Další informace

druh

1 psa, 2 psy