Dogtrace d-mute

1,899.00

7 skladem

Popis

Protištěkací obojek Dogtrace d-Mute je díky vyšší hladině impulsů vhodný pro střední a velké temperamentní psy. Obojek je aktivován pouze vibracemi hlasivek a aktivuje se samočinně při štěkání, vytí či vrčení. Obojek proti štěkání Dogtrace d-Mute je díky různým módů korekce (zvuk, impuls) velmi přizpůsobivý v možnostech nastavení. Proto s tímto modelem snadno vyberete vhodné nastavení do každé situace a podle typu psa. V nabídce najdete 5 režimů korekce, které se snadno mění pouhým přiložením magnetu. Nastavení citlivosti lze nastavit ve třech úrovních a provádí se uvnitř obojku. Dogtrace d-mute je voděodolný, je tak vhodný pro každou situaci. Obojek je vybaven vyměnitelnou lithiovou 3V baterii s označením CR2 a v provozu vydrží 6 až 12 měsíců.

 

 

Detekce štěkání

Dogtrace d-mute light reaguje na vibrace hlasivek, obojek tedy nemůže žádném případě spustit jiný pes, který se pohybuje v blízkosti. Obojek se aktivuje při stékání, vytí či vrčení psa.

 

 

Typ korekce

Zařízení využívá jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls.

 

 


Nastavení obojku

D-Mute light vám umožní nastavit 5 různých režimů pro korekci štěkání. Nastavte si jen tón, impuls v úrovních 1 – 3 nebo zvolte variantu s postupně narůstajícím impulsem. Dogtrace d-mute light disponuje také detekcí citlivosti na štěkot a hodí se tak i ke korekci vytí. Všechny funkce ovládáte velmi jednoduše přiložením magnetu.

 

Baterie a nabíjení

Protištěkací obojek DOGtrace d-mute light využívá pro napájení vyměnitelnou lithiovou 3V baterii s označením CR2. Výdrž obojku v provozu se pohybuje řádově 6 až 12 měsíců.

 

 

Vodotěsnost 

Protištěkací obojek DOGtrace d-mute light je voděodolný a je tak vhodný jak pro domácí, tak i venkovní použití. Můžete ho používat za mírného deště i sněhu.

   

 

 Plemeno 

Dogtrace d-Mute má silnější intenzitu impulsu, takže je ideální pro větší a temperamentní plemena psů (rotwailer, pitbul, německá doga).

 

 

Délka obojku

Součástí balení je také pevný obojek, který je nastavitelný a pohodlný. Pejskovi nebude jeho nošení nepříjemné. Obojek si snadno nastavíte pro obvod krku 18 až 50 cm.

 

 


Váha a rozměry

Součástí balení je také pevný obojek, který je nastavitelný a pohodlný. DOGtrace d-mute light má velmi má lehký a ergonomicky tvarovaný přijímač. Na šířku 3,8 cm, výšku 7,7 cm, hloubku 3,7 cm a jeho váha je 67 gramů (bez baterie).

 

Další informace

power_type

na baterie

size

Pro velké psy